Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP (obszar Kadry i Płace)

StreamsoftO firmie

8 00015 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Windows

  • MS Office

  • RDP

Mile widziane

  • SQL Firebird

  • C#

  • Java

O projekcie

Będziesz pracować w krakowskim oddziale firmy Streamsoft, jako Konsultant w obszarze Kadry i Płace, Finanse w zespole zajmującym się wdrożeniami systemu Streamsoft Prestiż. Praca w naszej firmie zapewni Ci stały rozwój, zdobycie nowych umiejętności i ciekawych doświadczeń. Już dziś dołącz do Naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenia systemu ERP w obszarach: kadry i płace (HR)

  • analiza wymagań klienta w wybranych obszarach firmy

  • konfiguracja systemu zgodnie z wymaganiami klienta

  • szkolenia użytkowników w wybranych obszarach

  • wsparcie w pierwszym okresie eksploatacji systemu

  • budowanie dobrych i trwałych relacji z klientem

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych, kodeksu pracy

  • doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP w obszarze HR (1-2 lata)

  • wiedza ogólna z zakresu działania systemów klasy ERP

  • wykształcenie w zakresie rachunkowości i/lub ekonomii

  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (co najmniej podstawowa)

  • umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność

  • samodzielność oraz kreatywność w zakresie powierzonych zadań

  • komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • praktyczna znajomość systemów HR

  • wiedza z obszaru Finanse-Księgowość, aplikacji Business Intelligence

  • znajomość bazy danych SQL Firebird

Podział czasu pracy
70%

realizacja projektów wdrożeniowych

20%

testy

10%

tworzenie dokumentacji projektowej

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • support
  • scrum master
  • UX designer
  • analityk biznesowy

To oferujemy

  • Niekorporacyjna atmosfera pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Dodatkowe benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa

3

Ustalenie warunków

Streamsoft

Jesteśmy znanym i cenionym producentem systemów ERP w Polsce. Na rynku działamy od 30 lat, dostarczając kompletne rozwiązania, wspierające zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa. Z naszych narzędzi codziennie korzysta prawie 80 tysięcy firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. W segmencie średnich firm jesteśmy na pierwszej pozycji wśród producentów i dostawców rozwiązań klasy ERP na polskim rynku. Streamsoft Prestiż to najchętniej kupowany system ERP w Polsce.

Więcej informacji o firmie i programach można znaleźć na stronie www.streamsoft.pl

Przewiń do profilu firmy