Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP - produkcja

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DPS Systems Sp. z o.o.
    zajmuje się kompleksową realizacją
    projektów informatycznych w polskich
    przedsiębiorstwach produkcyjnych,
    handlowych i usługowych. Doradzamy
    w zakresie doboru, projektujemy, wdrażamy
    i zarządzamy zintegrowanymi systemami
    informatycznymi.

    Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

    Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP (produkcja)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania na stanowisku:

    • analiza działalności klienta w celu określenia potrzeb i oczekiwań w zakresie: produkcji,
    • realizacja projektów wdrożeniowych,
    • tworzenie dokumentacji projektowej,
    • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu,
    • wsparcie dla działu programistów w zakresie rozwiązań dedykowanych dla Klienta,
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta poprzez skuteczną realizację zadań.

    Co oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie + system motywacyjny,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/B2B,
    • dużą samodzielność w czasie realizacji procesów wdrożeniowych,
    • ciekawą i rozwojową pracę w organizacji o silnej pozycji na rynku,
    • pakiet medyczny, kartę sportową.

    Czego oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,
    • doświadczenia i wiedzy merytorycznej w obszarze produkcji,
    • umiejętności analitycznego myślenia i zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy,
    • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,
    • doświadczenia w pracy z Klientem,
    • znajomości zagadnień biznesowych z zakresu produkcji.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w zakresie wdrażania i obsługi zintegrowanych systemów klasy ERP/ MRP II,
    • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest DPS Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.