Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP

Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o.O firmie

5 00010 000 brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie enova365 u Klientów firmy w obszarze kadry i płace i/lub finanse i księgowość;

  • Analiza procesów biznesowych Klienta;

  • Opracowywanie koncepcji budowy systemu i dedykowanych rozwiązań w porozumieniu z kierownikiem projektu;

  • Sporządzanie dokumentacji wdrożeniowej zgodnie z założeniami wewnętrznymi firmy;

  • Parametryzacja systemu enova365 dokonywana na podstawie przeprowadzonej analizy;

  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń dla nowych użytkowników systemu enova365;

  • Wsparcie Klientów po wdrożeniu;

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych;

  • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych;

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia we wdrażaniu systemów ERP – modułów kadrowo-płacowych i/lub finansowo-księgowych;

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Umiejętność pracy zespołowej;

  • Umiejętność przekazywania informacji;

  • Chęć podnoszenia swoich kompetencji,

  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B;

  • Gotowość do świadczenia pracy w nienormowym czasie pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów enova365, Optima, Streamsoft;

  • Wiedza merytoryczna z zakresu kadr i płac i/lub księgowości i finansów;

  • Znajomość bazy danych MS SQL i/lub Firebird (w tym instalacji).

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia;

  • Wynagrodzenie na poziomie 5 000 – 10 000 zł brutto uzależnione od Twoich umiejętności, doświadczenia, znajomości systemów;

  • Benefity pozapłacowe: karta multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do okularów korygujących wzrok, premie wynikowe;

  • Uczestnictwo w dużych, ciekawych projektach prowadzonych m.in. dla państwowych instytucji finansowych;

  • Pracę u lidera oprogramowania enova365;

  • Częściową lub całkowitą pracę zdalną, zależnie od projektu i Twojego miejsca zamieszkania;

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Możliwość pracy w trybie zadaniowym;

  • Niekorporacyjną atmosferę w pracy;

  • Udział w szkoleniach prowadzonych przez samego producenta oprogramowania.

Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o.

Centrum Wdrożeń Informatycznych powstało w 2007 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na profesjonalne usługi informatyczne. Zespół CWI składa się z ludzi, współpracujących ze sobą od 2003 roku, zajmujących się wdrożeniami, serwisem, programowaniem, administracją serwerów i sieci.

Liczne wdrożenia w firmach o różnej wielkości i specjalizacji, sprawiły, że zaistniała chęć stworzenia kolejnego zespołu wdrożeniowego. Poszukujemy osób wyróżniających się pasją do swojej profesji, zaangażowaniem oraz chęcią dzielenia się wiedzą z innymi.

Przewiń do profilu firmy

Nie czekaj, aplikuj!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Centrum Wdrożeń Informatycznych, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://cwinf.pl/.