Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. wdrożeń systemów IT

Elliteq Sp. z o.o.O firmie

  • Gallusa 12, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Elliteq Sp. z o.o.

Gallusa 12

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Bazy danych SQL

  • język skryptowy SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Konsulting, przygotowanie i wykonanie prac wdrożeniowych pod nadzorem Kierownika Projektu (analiza, konfiguracja, szkolenia)

  • Sporządzanie dokumentacji wdrażanych systemów

  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów

  • Wsparcie serwisowe dla Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (informatyka, ekonometria)

  • Umiejętność analitycznego, technicznego myślenia

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność dostosowania się do wysokich standardów naszych Klientów

  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

  • Samodzielność

  • Język angielski komunikatywny

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych i obsłudze zgłoszeń serwisowych

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych i algorytmami

  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów DMS, Workflow, ERP

To oferujemy

  • Pracę w otwartym i kreatywnym zespołem

  • Stabilne zatrudnienie

  • Ciekawą pracę dla prestiżowych Klientów

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Tworzymy i dostarczamy nowoczesne i wszechstronne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój naszych Klientów. Specjalizujemy się w systemach wspomagających zarządzanie firmą, automatyzujących procesy biznesowe oraz w systemach bezpiecznej archiwizacji danych i dokumentów. Dzięki zaawansowanej optymalizacji ograniczyliśmy czas i koszty wielu codziennych działań. Z sukcesem zautomatyzowaliśmy kluczowe procesy w kilkudziesięciu firmach.

Przewiń do profilu firmy