Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. wdrożeń systemów kadrowo-płacowych

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Rozwijamy profesjonalne rozwiązania IT dla sektorów:
    top
    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Realizacja projektów wdrożeniowych ERP w obszarze kadry-płace na terenie całego kraju,
    • Wsparcie serwisowe dla użytkowników systemu,
    • Okresowe szkolenia użytkowników.

    Profil kandydata:

    • Wykształcenia minimum średnie,
    • Dobra znajomość przepisów prawa w zakresie kadr, płac, ubezpieczeń społecznych,
    • Komunikatywność,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Doświadczenie w pracy zespołowej,
    • Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań,
    • Odpowiedzialność,
    • Orientacja na klienta.

    Mile widziane:

    • Podstawowa znajomość SQL i relacyjnych baz danych.
    • Stabilne zatrudnienie
    • Udziały w konferencjach
    • Możliwość uczenia się od najlepszych
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Szkolenia
    • Ubezpieczenie medyczne
    • Dofinansowanie do sportu i rekreacji
    • Karta MultiSport
    • Imprezy integracyjne
    • Turnieje sportowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.kamsoft.pl