Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. wdrożeń systemów księgowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dlaczego My?

    Ostatnie 10 lat to pasmo szybkiego i zarazem stabilnego rozwoju w obszarze usług profesjonalnych dla biznesu. Zwiększenie liczby pracowników z 6 do ponad 130 oraz innowacyjne podejście do procesów biznesowych pozwala świadczyć MDDP najwyższej jakości usługi. Jasna, przejrzysta i ambitna ścieżka kariery tworzy z nas miejsce w którym w pełni wykorzystasz swój potencjał.

    Co nas wyróżnia?

    Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla Klientów o różnym profilu i reprezentujących różne branże. Praca w takim środowisku, wsparta najnowszymi rozwiązaniami IT, daje szansę na dynamiczny rozwój szerokiego zakresu umiejętności i zdobywanie bezcennego doświadczenia w niemal każdej dziedzinie księgowości!

    Do naszego biura w Warszawie poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków obejmować będzie:

    • udział i prowadzenie projektów serwisowych i wdrożeniowych
    • parametryzację i przygotowanie zmian w systemach na podstawie wymagań Klientów i specyfiki procesów biznesowych w danej organizacji
    • rekomendowanie możliwości rozbudowy i optymalizacji systemów
    • bieżące utrzymanie systemów (finansowo-księgowe, elektroniczny obieg dokumentów, Office365)
    • współpracę z Klientem w zakresie rozwiązywania problemów, budowy nowych rozwiązań, wsparcia użytkowników
    • współpracę z zespołem programistów w zakresie obsługi zgłaszanych błędów oraz problemów
    • analizę potrzeb i wymagań biznesowych
    • prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych dla użytkowników końcowych
    • tworzenie dokumentacji projektowej

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • praktyczna znajomość modułów finansowo-księgowych i/lub elektronicznego obiegu dokumentów
    • umiejętność modelowania procesów biznesowych i tworzenia dokumentacji użytkowej
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

    Mile widziane:

    • znajomość języka T-SQL
    • znajomość podstaw programowania/pisania skryptów
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
    • podstawowa znajomość zasad księgowości

    Co Ci oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • udział w budowaniu firmy i jej strategicznej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego i profesjonalnych szkoleń
    • nieograniczony dostęp do wiedzy w firmie oraz specjalistycznych publikacji
    • świetną atmosferę pracy, dzięki której uwolnisz swój potencjał
    • elastyczne godziny pracy
    • opiekę zdrowotną Enel-med
    • kartę Multisport
    • pakiety startowe w imprezach biegowych
    • dogodna lokalizacja, kilka kroków od stacji metra M2 - Rondo Daszyńskiego

    Uprzejmie dziękujemy za przesłane aplikacje. Zapoznamy się z każdym CV. Na kolejny etap rekrutacji zaprosimy wybranych kandydatów. Do zobaczenia!

    Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

    Ta oferta Ci nie odpowiada? Sprawdź inne nasze oferty pracy!
    Zanim zaaplikujesz - przeczytaj jak przebiega proces rekrutacji oraz jakich osób poszukujemy