Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. wdrożeń systemów zbierania danych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Predictive Solutions Sp. z o.o. (dawniej SPSS Polska), renomowany dostawca analitycznych rozwiązań informatycznych dla potrzeb marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nadużyciom itp., zatrudni do biura w Krakowie lub Warszawie pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków/Warszawa
    nr ref. KsWSZD 01/2018

    Zadania:

    • uczestnictwo w projektach wdrożeniowych systemów klasy CAWI, CATI, CAPI u klientów firmy,
    • wsparcie klientów w zakresie instalacji, wdrażania i użytkowania dostarczanego oprogramowania,
    • współpraca przy rozwoju oprogramowania Predictive Solutions,
    • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla klientów,
    • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń/warsztatów z zakresu wykorzystywania oferowanych narzędzi.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów informatycznych,
    • znajomość technologii HTML5, CSS3, JavaScript z jQuery poparta praktyką np. jako webmaster,
    • znajomość systemów Windows, Windows Server (konfiguracja, umiejętność pisania skryptów itp.),
    • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych oraz języka SQL,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Dodatkowym atutem będzie znajomość:

    • zagadnień statystycznej analizy danych,
    • zagadnień związanych z projektowaniem i realizacją badań ankietowych – CAWI, CATI, CAPI,
    • technologii internetowych (protokoły sieciowe, WebSerwisy itp.),
    • języka programowania Python.

    Oferujemy:

    • interesującą pracę,
    • umowę o pracę i świadczenia po okresie próbnym,
    • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania,
    • pracę z wyjazdami do klientów w kraju i zagranicą,
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    • aktywny udział w projektowaniu rozwiązań Predictive Solutions.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie w terminie do 6 kwietnia 2018 r. aplikacji zawierających: CV, list motywacyjny, oczekiwania dotyczące poziomu wynagrodzenia oraz klauzulę potwierdzającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

    W temacie proszę podać nr ref. KsWSZD 01/2018.