Oferta pracy

Konsultant ds. wdrożeń systemu ENOVA365 – obszar księgowość

Alt One Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

Alt One Sp. z o.o. Sp.k.

Modlińska 61

Warszawa

Jeśli jesteś kreatywny/a, samodzielny/a i zorganizowany/a a przy okazji chcesz pracować jako Konsultant wdrożeniowy systemu enova365, spróbuj swoich sił w firmie AltOne i pokaż nam i naszym klientom, na co Cię stać.

Twoje zadania:

  • wdrażanie u naszych klientów systemu ERP w obszarze modułu Księgowość, Środki Trwałe, analizy MS Excel, ewidencja środków pieniężnych,
  • analiza procesów biznesowych klienta,
  • opracowanie koncepcji oraz ich realizacja w uzgodnieniu z kierownikiem projektu,
  • konfiguracja systemu u klienta w oparciu o przeprowadzoną analizę,
  • prowadzanie szkoleń klienckich,
  • doradztwo przy optymalizacji procesów biznesowych i ich odzwierciedleniu w systemie ERP,
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej,
  • wsparcie klientów po wdrożeniu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • praktycznej i merytorycznej znajomości obszaru finanse i księgowość (wymaganie konieczne),
  • wyższego wykształcenia – kierunek finanse i rachunkowość lub ekonomia,
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub na stanowisku pracownika działu księgowości,
  • samodzielności i zorientowania na rozwiązanie,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • chęci podnoszenia własnych kompetencji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość systemu ENOVA365 będzie Twoim dodatkowym atutem !!!

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • uczestnictwo w interesujących projektach,
  • kursy i szkolenia doskonalące umiejętności,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • kartę MultiSport,
  • ubezpieczenie medyczne,
  • stałą umowę o pracę po okresie próbnym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy