Konsultant ds. wdrożeń systemu ERP enova365

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.01.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 04.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy ogólnopolską firmą informatyczną z 21-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy analizę, doradztwo oraz wdrażanie systemów informatycznych klasy ERP. Posiadamy szereg własnych rozwiązań, szeroką ofertę sprzedawanego oprogramowania, własne systemy produkcyjne oraz rozwiązania branżowe.

Szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Warszawa

Zadania:

  • samodzielne wdrażanie systemu ERP enova365 w obszarach: Kadry i Płace, Handel, CRM lub Finanse i Księgowość
  • koordynacja projektów wdrożeniowych oraz odpowiedzialność za ich przebieg (jakość, terminowość, zarządzanie zespołem wdrożeniowym)
  • umiejętność identyfikacji potrzeb Klientów w zakresie systemów ERP i proponowanie rozwiązań
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
  • testowanie rozwiązań informatycznych
  • wsparcie techniczne, konsultacje i serwis istniejących wdrożeń
  • prowadzenie prezentacji i szkoleń dla Klientów z obsługi i funkcjonalności systemu enova365
  • ścisła współpraca z zespołem deweloperskim w zakresie realizacji prac wdrożeniowych
  • ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym w zakresie pozyskiwania nowych Klientów

Wymagania:

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP w obszarach: Kadry i Płace, Handel, CRM lub Finanse i Księgowość, lub bardzo dobra znajomość obsługi systemu ERP - preferowane systemy to enova365 lub Comarch (specjalizacja w wybranym obszarze lub ogólna znajomość systemu)
  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych i/lub księgowych (w zależności od danego modułu systemu)
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność i zdolność nawiązywania dobrych relacji z Klientami
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność nadzorowania pracy zespołu
  • dyspozycyjność i możliwość wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie, nastawionej na rozwój
  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie plus premie zależne od efektów pracy
  • udział w ciekawych projektach wdrożeniowych
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy w zespole profesjonalistów
  • intensywny cykl szkoleń
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego
Oferty zawierające CV z dopiskiem w tytule maila: Konsultant enova365 wraz z podaniem lokalizacji - prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)".