Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Wdrożeń

Softlandia Sp. z o.o.

Błogosławionej Królowej Jadwigi 20A

Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie wdrożeń systemów ERP;

  • Prowadzenie szkoleń zdalnych oraz w siedzibie klienta;

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów firmy;

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów aplikacyjnych;

  • Współpraca z innymi działami i zespołami IT.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na programie Symfonia lub innym do zarządzania przedsiębiorstwem – min. 1 rok;

  • Znajomości podstaw obsługi MS SQL Server (instalacja, konfiguracja, zarządzenie bazami danych);

  • Znajomości podstaw języka SQL;

  • Prawa jazdy kat. B;

  • Doświadczenia w pracy z klientem.

Mile widziane

  • Kierunkowe wykształcenie z dziedziny IT (informatyka, elektronika);

  • Posiadane certyfikaty potwierdzające znajomość systemu Symfonia lub MS SQL Server.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – część stała i zmienna;

  • Narzędzia pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Udział w budowaniu pozycji Firmy na rynku;

  • Finansowanie szkoleń i kursów.

Myślisz o nowych wyzwaniach? Interesuje Cię IT, najdynamiczniej rozwijająca się BRANŻA? Jesteś Pasjonatką / Pasjonatem nowych technologii? Chcesz pozyskać wiedzę biznesową?

Firma Softlandia, od ponad dwudziestu lat doradza przedsiębiorcom z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego w wyborze i implementacji najlepszych rozwiązań informatycznych.

Posiadamy status SREBRNEGO PARTNERA SAGE, co daje naszym klientom gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. W 2020 Softlandia dołączyła do grupy MAP solutions. Lidera na rynku wdrożeń oprogramowania firmy SAGE.

Przewiń do profilu firmy