Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. wdrożeń

Sygnity S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Sygnity S.A.

Strzegomska 140A

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows

  • Oracle

  • GoJira

  • SQL

O projekcie

Dostarczane przez Sygnity produkty stanowią podstawowe narzędzia związane z procesami dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej oraz innych mediów. Wspierają przemiany i odpowiadają na wyzwana stawiane przez dynamicznie rozwijający się i zmieniający Rynek Energii.

Głównymi zadaniami będzie implementacja na rzecz utrzymania i rozwoju rozwiązań wspierających działanie operatora pomiarów dla grup energetycznych i klientów z sektora przemysłu energochłonnego. Osoby gotowe na wyzwania poza zadaniami wyłącznie czysto programistycznymi mają możliwość rozwoju w kierunku projektowania rozwiązań IT w oparciu o szeroki wachlarz technologii.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych dot. pomiarowych systemów informatycznych autorstwa SYGNITY SA
  • Uczestnictwo we wdrożeniach pomiarowych systemów informatycznych autorstwa SYGNITY SA
  • Dobór, konfiguracja, instalacja i serwisowanie urządzeń teletransmisyjnych oraz pomiarowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku konsultant IT, tester oprogramowania albo stanowisku związanym z instalacją, serwisem urządzeń teletransmisyjnych lub pomiarowych
  • Umiejętność analizowania zgłoszeń serwisowych z zakresu software i hardware oraz znajdowania potencjalnych rozwiązań
  • Umiejętność prowadzenia korespondencji (e-mail, telefon) z zachowaniem zasad asertywności
  • Umiejętność prowadzenia prac konfiguracyjnych oraz testowych podczas wdrażania oprogramowania
  • Znajomość zagadnień elektrotechnicznych, w szczególności metrologii elektrycznej
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń teletransmisji
  • Umiejętność diagnozy błędnego działania urządzeń teletransmisji
  • Znajomość narzędzi diagnostycznych medium teletransmisyjnych
  • Znajomość nowoczesnych liczników energii elektrycznej
  • Umiejętność doboru urządzeń pomiarowych i teletransmisyjnych na potrzeby projektu

Mile widziane

  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Samodzielność, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Umiejętność organizacji pracy w ograniczeniach czasowych wynikających z SLA
  • Gotowość do delegacji służbowych na terenie całego kraju

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

Jesteśmy polską firmą IT, działającą od 1991 roku. Przeszliśmy drogę od rodzinnej firmy, przez błyskawiczny debiut na GPW po 4 latach, a dziś jesteśmy prężnie działającą organizacją. Większość banków w Polsce, najważniejsze urzędy państwowe oraz koncerny energetyczne stosują właśnie nasze rozwiązania.

Tworzymy aplikacje korzystając z wielu sprawdzonych i nowych rozwiązań. Rozwijamy się dynamicznie w nowoczesnych technologiach, integrując je z nowymi i istniejącymi aplikacjami. Budujemy systemy o złożonej architekturze na dużą skalę.

Nasze zespoły projektowe budujemy z osób o zróżnicowanych kompetencjach (analitycy, architekci, programiści, testerzy) i z różnym stopniem doświadczenia. Nie zawsze pracujemy nad wspólnym projektem w jednej lokalizacji, komunikujemy się za pomocą JIRA, Confluence, Teams. Wspieramy zespoły w ich pracy, zapewniając odpowiednie narzędzia, szkolenia i warunki pracy.

Na co dzień tworzymy zespół ludzi mających serce do IT.

Technologie:

  • Korzystamy m.in. z Windows, Oracle, GoJira
  • Znajomość podstaw tworzenia zapytań w języku SQL
  • Znajomość standardów PSTN/ISDN/GSM; TCP/IP, UDP/IP; GPRS; RS232, RS485, CL

Konsultant ds. wdrożeń, Strzegomska 140A, Wrocław