Oferta pracy

Konsultant ds. Wdrożeń

Sygnity S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Strzegomska 140A

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • SQL

Mile widziane

  • Jira

  • Enterprise Architect

System operacyjny

O projekcie

Projekt, którego częścią możesz się stać, realizowany jest dla sektora Utilities & General Business. Wdrażamy rozwiązania pomiarowe klasy Smart Metering dla operatorów sieci dystrybucyjnych, sprzedawców i wytwórców energii elektrycznej, a także wielkich odbiorców energii elektrycznej.

Twój zakres obowiązków

  • obsługiwanie zgłoszeń serwisowych i uczestnictwo we wdrożeniach pomiarowych systemów informatycznych autorstwa Sygnity

  • udział w testach

  • konfigurowanie systemów

  • opracowywanie dokumentacji technicznej

  • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji dla użytkowników

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych oraz dostosowywaniu produktów do potrzeb klienta

  • umiejętność przeprowadzania testów akceptacyjnych oraz przygotowywania dokumentacji technicznej

  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows oraz języka SQL

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • komunikatywność oraz gotowość do przygotowania i prowadzenia szkoleń

  • umiejętność podchodzenia do rozwiązywania problemów w innowacyjny sposób

  • świetna organizacja czasu pracy i determinacja w dążeniu do osiągania założonych celów

  • znajomość zagadnień związanych z branżą energetyczną, funkcjonowaniem rynku energii oraz Smart Meteringiem

  • doświadczenie w pracy z Jirą i Enterprise Architect

  • certyfikat ISTQB Foundation Level

  • prawo jazdy kat. B

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 13

Skład zespołu

  • tester manualny
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

To oferujemy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy w trybie stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym

  • opiekę medyczną w LuxMed

  • ubezpieczenie grupowe

  • program kafeteryjny - sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

3

Jesteśmy firmą z branży IT działającą na polskim rynku od ponad 30 lat. Od 27 lat jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Centrala naszej firmy znajduje się w Warszawie, natomiast posiadamy także biura w Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Zabrzu i Wrocławiu.

Zatrudniamy około 900 wysokiej klasy specjalistów. W większości są to osoby techniczne, tzn. architekci, programiści, testerzy, analitycy i konsultanci biznesowi.

Realizujemy kompleksowo ponad 400 bieżących projektów. Są to projekty realizowane kompleksowo od pomysłu aż do wdrożenia. Projekty realizowane są w trzech głównych obszarach, tj. sektorach Utilities, Public oraz Bankowo-Finansowym.

Przewiń do profilu firmy