Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. wdrożeń ZSI Papirus SQL

SoftHard Spółka AkcyjnaO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Zadaniem konsultanta będzie: realizacja projektów wdrożeniowych, szkolenie i wsparcie serwisowe dla użytkowników ZSI Papirus SQL.

Nasze wymagania

  • dobre przygotowanie dziedzinowe w jednym z obszarów: rachunkowość, ekonomia, kadry-płace, wiedza o zagadnieniach organizacyjnych firm i urzędów

  • znajomość zagadnień obsługiwanych przez ZSI Papirus SQL

  • samodzielność i dobre zorganizowanie

  • dokładność i sumienność

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • doświadczenie w wdrażaniu oprogramowania

  • znajomość zagadnień księgowych, technicznych i organizacyjnych różnych podmiotów

To oferujemy

  • stabilną i wieloletnią współpracę

  • możliwość uczenia się od najlepszych

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w silnym i rozwijającym się zespole

  • uczestnictwo w ambitnych i dużych projektach wdrożeniach

  • korzystanie z nowoczesnych technologii informatycznych

  • świadczenia z funduszu socjalnego

  • szkolenia

  • pakiet medyczny dla pracowników i członków rodziny

  • ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

SoftHard Spółka Akcyjna

SoftHard S.A. prowadzi działalność od 1990 roku, naszym produktem jest Zintegrowany System Informatyczny Papirus SQL

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Płock lub w lokalizacji naszego oddziału. Dopuszczamy możliwość pracy zdalnej.