Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Wsparcia IT - ze znajomością języka angielskiego

LSI Software S.A.O firmie

LSI Software S.A.

Stanisława Przybyszewskiego 176/178

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie oraz serwisowanie oprogramowania do zarządzania siecią kin u zagranicznych klientów (m.in. Stany Zjednoczone), strona internetowa produktu: https://positivecinema.com/,

  • wsparcie oraz szkolenie użytkowników w zakresie obsługi oprogramowania,

  • budowanie dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w instalacji, konfiguracji bądź serwisowaniu systemów informatycznych,

  • podstawowa wiedza z zakresu IT (np. Windows, sieci, serwery, drukarki),

  • znajomość MS SQL w zakresie pisania kwerend i analizy danych,

  • umiejętność prowadzenia szkoleń oraz wsparcia klientów w zakresie użytkowania z oprogramowania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • gotowość do wyzwań, samodzielność oraz zaangażowanie w realizowane zadania,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, otwartość na współpracę.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • pokoje projektowe

  • duży parking

  • własna sala kinowa

  • wyjścia zespołowe

  • sekcje sportowe

  • relax room

  • szkolenia wewnętrzne

  • szkolenia zewnętrzne

  • certyfikaty

  • duże projekty polskie i międzynarodowe

  • różnorodność technologii

  • Medicover Sport

  • Lux Med

  • ubezpieczenie Aviva, PZU

  • pyszna kawa i herbata

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Kim jesteśmy?

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego, oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych, a także systemu dla sieci kin.

Szukasz pracy w branży IT?

Dołącz do kluczowych projektów grupy LSI Software.

Wspieraj z nami działalność branży kinowej tworząc nowoczesne

i innowacyjne rozwiązania dla klientów na całym świecie.

Jeśli jest to coś dla Ciebie - dołącz do naszego zespołu ☺

Przewiń do profilu firmy