Oferta pracy

Konsultant ds. wsparcia klienta z j. angielskim

Manpower

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie klientów anglojęzycznych oraz odpowiadanie na wszelkie zapytania związane z usługami firmy (branża telekomunikacyjna/ IT)

  • Obsługa infolinii przychodzącej w języku angielskim, obsługa klienta indywidualnego

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z amerykańskimi klientami

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację (min. B2) - warunek konieczny

  • Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w godzinach popołudniowych/ nocnych (5 dni w tygodniu w przedziale między 13:00 a 5:00, poniedziałek-niedziela np. w godzinach 13-22, 14-23, 15-24, 16-1, 17-2, 18-3, 19-4, 20-5)

  • Dyspozycyjność do pracy stacjonarnej z centrum Katowic (Global Office Park)

  • Umiejętność budowania relacji i łatwość komunikacji

  • Dobra organizacja pracy oraz dbałość o szczegóły

  • Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie lub podstawowa wiedza na temat technologii informatycznych

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisaną bezpośrednio z renomowaną firmą zajmującą się nowymi technologiami informatycznymi

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wzbogacone o premie kwartalne, bonus roczny i dodatki za pracę w godzinach nocnych i w weekendy (średnie wynagrodzenie po okresie szkoleniowym to około 5800 zł brutto/mc)

  • Atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy: nowoczesne biuro w centrum Katowic (Global Office Park)

  • Nie wymagamy doświadczenia - oferujemy w pełni płatne, 3-mięsięczne wdrożenie

  • W zależności od Twojej dyspozycyjności, możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin, na ¾ etatu lub ½ etatu

  • Możliwości rozwoju kompetencji językowych dzięki pracy z rozwiązaniami dla rynku amerykańskiego

  • Rozbudowany pakiet benefitów: karty lunchowe o wartości 190 zł/mc, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz wiele innych

  • Zdalny i sprawny proces rekrutacji

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

Manpower

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Przewiń do profilu firmy