Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. wsparcia klienta z j. niemieckim

ManpowerO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientem niemieckojęzycznym
  • Obsługa systemu ticketowego, przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń od klientów
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięta zdolność komunikacji i obsługi klienta

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę w trybie hybrydowym lub zdalnym
  • Możliwość pracy w pełnym bądź niepełnym wymiarze godzin
  • Możliwość postawienia pierwszych kroków i rozwoju w branży IT
  • Benefity: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, kursy językowe, nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w Poznaniu, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin, paczka powitalna, bonus za polecenie pracownika, bonus za relokację, bonus roczny

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • pakiet relokacyjny
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • paczka powitalna
  • bonus roczny
  • kursy językowe

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Konsultant ds. wsparcia klienta z j. niemieckim, Gdańsk