Konsultant ds. wsparcia klientów biznesowych - język francuski

Grafton RecruitmentO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest szwedzka globalna firmy o zapleczu produkcyjnym, która oprócz zakładu produkcyjnego, posiada w Katowicach nowoczesne centrum biznesowe, które świadczy usługi w zakresie realizacji zamówień. Obecnie poszukujemy osób, które dołączą do nowego zespołu dedykowanego właśnie obsłudze Klientów biznesowych na rynek francuski.

Miejsce pracy: Katowice (praca w systemie hybrydowym).

Twój zakres obowiązków

  • reagowanie na zgłoszenia/zapytania Klientów w kontekście procesu realizacji zamówień,
  • monitorowanie statusu realizacji złożonych zamówień, weryfikacja dokumentów (faktury, dokumenty wysyłkowe),
  • współpraca z działami wewnątrz organizacji - sprzedaż, produkcja, centra dystrybucyjne,
  • praca w systemie SAP: administrowanie danymi oraz dbanie o ich wysoką jakość,
  • budowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania pracodawcy

  • biegły poziom języka francuskiego,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta w języku obcym zdobyte w strukturach centrum biznesowego (SSC/BPO),
  • proaktywna postawa wobec podejmowanych działań,
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • możliwość dołączenia do nowotworzonych struktur Centrum Usług Wspólnych firmy z sektora produkcyjnego,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji i statusie lidera w swojej branży,
  • realny wpływ na przebieg procesów,
  • ekspozycja na kontakty międzynarodowe w języku francuskim i angielskim,
  • potencjał na rozwój w strukturach firmy wraz ze wzrostem organizacji.

Grafton Recruitment

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Aktualne oferty pracodawcy
7-6-66313

Konsultant ds. wsparcia klientów biznesowych - język francuski, Katowice