Konsultant ds. wsparcia procesów księgowych - język francuski

L.M. GROUP POLANDO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie poprawności obiegu dokumentów, sprawdzanie ich poprawności pod względem językowym
  • Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego na podstawie zeskanowanych dokumentów
  • Kontakt z klientem: obsługa zapytań telefonicznych oraz mailowych, wyjaśnianie kwestii dotyczących płatności, potwierdzanie sald
  • Weryfikacja dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującą procedurą
  • Sporządzanie zestawień i raportów okresowych

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min. B2) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1/B2)
  • Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia w obszarze księgowości
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Praktyczna znajomość MS Excel oraz programu SAP – mile widziana
  • Wykształcenie wyższe na kierunku finanse, księgowość, rachunkowość, ekonomia bądź pokrewnym będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy (pakiet szkoleń)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia z konkurencyjnym wynagrodzeniem
  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, Muliticafeteria, Vouchery, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do kursów językowych)
  • Codzienną pracę w języku obcym w ciekawym, wielokulturowym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • brak dress code’u
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

L.M. GROUP POLAND

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu L.M. Group, który został utworzony w 1987 roku.

Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz sieci oddziałów rozmieszczonych w Polsce i Izraelu, L.M. Group stał się liderem w obszarze rekrutacji stałych i tymczasowych i świadczy swoje usługi setkom podmiotów i organizacji z różnych sektorów, zarówno firm BPO/SSC jak i branży produkcyjnej.

Konsultant ds. wsparcia procesów księgowych - język francuski, śląskie