Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Konsultant ds. wsparcia technicznego

Concentrix CVG International Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących

  • Obsługa Klientów polskojęzycznych

  • Kontrola poprawności rozwiązania występujących usterek technicznych

  • Udzielanie wsparcia klientom w zakresie problemów technicznych

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń

  • Telefoniczne rozpoznawanie potrzeb klientów

  • Współpraca z innymi poziomami wsparcia technicznego i inżynierami serwisu

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office

  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi

  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta

  • Zainteresowanie nowymi technologiami

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

  • Operatywność, dobra organizacja i wysoki poziom motywacji do pracy

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Praca w trybie zmianowym: 07:00-22:00 od poniedziałku do niedzieli oraz 3

  • dyżury w kwartale 22:00-07:00.

  • Bogaty pakiet socjalny (bezpłatna karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki u naszych partnerów biznesowych)

  • Szkolenie przygotowujące do pracy

  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań

  • Ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie

Concentrix CVG International Sp. z o.o.

Concentrix to amerykańska korporacja zarządzająca relacjami z klientami,

posiadająca swoje oddziały na sześciu kontynentach.

Naszą wizją jest stać się największą na świecie firmą outsourcingową, bogatą w różnorodność i talent.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy