Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. Wsparcia Technicznego w branży budowlanej

BauApp Kft.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie prezentacji, pokazów i szkoleń dla firm budowlanych
  • Wdrożenie i konfiguracja aplikacji dla nowych klientów
  • Zapewnienie bezpośredniego wsparcia bieżącym klientom,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami
  • Mapowanie i zrozumienie procesów klienta w celu prawidłowej konfiguracji systemu
  • Monitorowanie rynku pod kątem szans sprzedażowych oraz aktywne docieranie do nowych klientów

Nasze wymagania

  • Trwające lub ukończone studia na kierunku: Budownictwo; Architektura lub Inżynieria Lądowa
  • Wykształcenie budowlane jest wymagane
  • Znajomości procesów budowlanych, etapów budowy oraz struktury zarządzania projektem budowlanym
  • Pozytywnego nastawienia, proaktywności i pełnego zaangażowania
  • Wysokiego poziomu umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Umiejętności budowania długofalowych relacji z klientem
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielności w działaniu oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego jest wymagana

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

BauApp jest wiodącym dostawcą oprogramowania dla branży budowlanej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Rozwiązania firmy BauApp pozwalają użytkownikom na łatwe zarządzanie procesem budowlanym w oparciu o zdigitalizowane narzędzia pracy.

Konsultant ds. Wsparcia Technicznego w branży budowlanej, Warszawa