Oferta pracy

Konsultant ds. wsparcia technicznych

IAI sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Jeżeli interesuje Cię praca w Dziale Wsparcia Technicznego i posiadasz wiedzę związaną z e-commerce lub technologiami webowymi, mamy propozycję, która powinna Ciebie zainteresować.

Podstawowym zadaniem, jakie będziesz wykonywał na stanowisku Help Desk jest obsługa zgłoszeń obecnych oraz potencjalnych klientów IAI. Pracujemy w oparciu o cztery kanały komunikacji: telefon/infolinię webową, e-mail, chat oraz system komunikatów.

Na tym stanowisku będziesz łączyć umiejętności miękkie z wiedzą techniczną. Powinieneś/aś być w stanie zarówno przeprowadzić osobę nietechniczną przez meandry naszego systemu, jak i porozmawiać z developerem o tym, dlaczego powinien korzystać z technologii Ajax do ładowania informacji na stronie. Jest to doskonałe stanowisko dla osób znających technologie webowe, ale niekoniecznie zainteresowanych pracą typowego developera.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z Internetem i technologiami webowymi

  • Biegła obsługa komputera

  • Umiejętność analizowania faktów i logicznego myślenia

  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć stałego poznawania różnych aspektów oferowanych przez nas produktów

  • Umiejętności miękkie pozwalające na prawidłową obsługę klientów o różnym poziomie wiedzy technicznej

  • Co najmniej zdana matura

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych rynkiem e-commerce i prowadzeniem firmy

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca komunikację z partnerami biznesowymi i klientami IAI

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość elastycznych godzin rozpoczynania pracy

  • Dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju i awansów

  • Najlepszy sprzęt i biuro w Piastów Office Center - najnowocześniejszym biurowcu w Szczecinie

  • Pełne prywatne ubezpieczenie medyczne Medicover

  • Młody i bardzo kompetentny zespół, brak formalnej atmosfery

  • Możliwość pracy w Home Office

  • Wewnętrzne szkolenia dzięki którym zdobędziesz wiedzę z zakresu technologii webowych, e-commerce i obsługi klienta

  • Dlaczego warto u nas pracować? Zapraszamy na stronę www.iai-sa.com

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

IAI sp. z o.o.

Zespół Webdeveloperów to ludzie, którzy tworzą świat wirtualnych sklepów dla naszych Klientów. Pomagają przygotować wszystkie techniczne aspekty, aby nasi Klienci mogli zacząć zarabiać i rozwijać swój biznes. Pomyśl, czy jesteś gotów na to wyzwanie? Jak dużo satysfakcji jesteś w stanie udźwignąć? :)

Przewiń do profilu firmy

Wynagrodzenie

  • Wynagrodzenie jest przyznawane na start na podstawie dotychczasowego doświadczenia. Podane wynagrodzenia są dla średniej ilości godzin pracy w miesiącu (168h). Wynagrodzenie dla:

  • Junior to od 6678 zł + VAT (umowa o pracę: około 4416zł brutto),

  • Regular od 7541 zł + VAT (umowa o pracę: 5159 zł brutto),

  • Senior 8934 zł + VAT (umowa o pracę: 6391 zł brutto),

  • A dla jeszcze lepszych mamy stanowiska Lead (9752 zł + VAT) i Master (11844 zł + VAT).

  • Studenci do 26 roku życia mogą pracować na umowę zlecenie, mając jeszcze atrakcyjniejsze zarobki bez potrzeby otwierania działalności gospodarczej i większą elastyczność godzinową umożliwiającą studiowanie i pracę.

  • Po trzecim miesiącu pracy każdy otrzymuje pełną opiekę medyczną Medicover, a po okresie sześciu miesięcy opieką objęta jest również rodzina. Po każdym roku pracy do wynagrodzenia doliczany jest stały dodatek stażowy w wysokości 150 zł miesięcznie.