Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Wsparcia

StreamsoftO firmie

Streamsoft

aleja Wojska Polskiego 11

Zielona Góra

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Świadczenie pomocy oraz rozwiązywanie problemów technicznych i merytorycznych dla klientów firmy

  • Wizyty u klientów

  • Przekazywanie informacji do działu rozwoju produktów umożliwiających dalszą optymalizację oferowanych rozwiązań pod kątem oczekiwań klientów

  • Raportowanie wykonanych prac

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Biegła umiejętność posługiwania się komputerem

  • Kreatywność, samodzielność

  • Determinacja w realizacji wyznaczonych celów

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień biznesowych np. z obszaru handlowo-magazynowego, księgowości, logistyki lub produkcji

  • Znajomość systemów klasy ERP

  • Doświadczenie w realizacji projektów we współpracy z klientami

  • Znajomość programów Streamsoft

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne

  • Znajomość języka SQL

To oferujemy

  • Intensywne szkolenia na start

  • Opiekuna, który wdroży Cię w Twoje obowiązki, a zarazem będzie wsparciem merytorycznym na początku oraz w późniejszym okresie kariery

  • Kierunkowe szkolenia zewnętrzne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu posiadanych umiejętności

  • Jasno określoną ścieżkę kariery

  • Atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole

  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karty sportowe)

  • Strefę relaksu

  • Bardzo dobrą kawę z ekspresu ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

Streamsoft

Jesteśmy znanym i cenionym producentem systemów ERP w Polsce. Na rynku IT działamy od 32 lat, dostarczając kompletne rozwiązania, wspierające zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa. Z naszych narzędzi codziennie korzysta prawie 80 tysięcy firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. W segmencie średnich firm jesteśmy na pierwszej pozycji wśród producentów i dostawców rozwiązań klasy ERP na polskim rynku. Streamsoft Prestiż to najchętniej kupowany system ERP w Polsce.

Więcej informacji o firmie i programach można znaleźć na stronie www.streamsoft.pl

Przewiń do profilu firmy