Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JLL to międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, obecna na liście Fortune 500. Zatrudniamy prawie 80 000 osób i obsługujemy klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Działamy na poziomie krajowym, regionalnym czy globalnym – i właśnie w takiej skali możesz się rozwijać zawodowo. Dołączając do nas masz szansę na wybranie ścieżki kariery, dzięki której spełnisz swoje ambicje oraz osiągniesz zamierzone cele. Z nami będziesz brać udział w ciekawych, innowacyjnych i rozwijających projektach. Czekamy na Ciebie!
    Sprawdź, co mamy do zaoferowania i aplikuj na stanowisko:

    Lokalizacja: Gdańsk
    OBOWIĄZKI:
    OCZEKIWANIA:
    • Proaktywne poszukiwania nowych możliwości rozwojowych (cold calling, ustalanie nowych kontaktów z najemcami oraz wynajmującymi, negocjacje i finalizowanie transakcji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami).
    • Udział w prezentacjach powierzchni biurowych przedstawianych potencjalnym najemcom.
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
    • Utrzymywanie trwałych relacji z istniejącymi klientami, kluczowymi deweloperami aktywnie działającymi na rynku oraz ustalanie nowych relacji z potencjalnym klientami.
    • Zarządzanie lokalnymi i korporacyjnymi zleceniami oraz ich prowadzenie.
    • Sporządzanie raportów dla klientów, przygotowywanie prezentacji.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1).
    • Zdolności analityczne.
    • Umiejętność samodzielnego działania i organizacji pracy.
    • Doskonałe zdolności sprzedażowe, komunikacyjne oraz interpersonalne.
    • Osoba dokładna i skrupulatna.
    • Bardzo dobra znajomość programów Excel, Powerpoint i Word.
    OFERUJEMY:
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, karta multisport, prywatna opieka medyczna).
    • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych.
    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w profesjonalnym zespole.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 ze zm).
    opisopisopis