Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds Zarządzania Ryzykiem i Ciągłością Działania

DAVIDSON CONSULTING I WSPÓLNICY sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
6 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w projektach doradczych pod nadzorem naszych ekspertów.

  • Analiza dokumentacji klienta, w tym regulacji wewnętrznych pod kątem otrzymanych kryteriów.

  • Prowadzenie wywiadów z pracownikami klienta i jego partnerami w celu pozyskania niezbędnych informacji.

  • Projektowanie regulacji wewnętrznych w obszarze zarządzania ryzykiem i ciągłości działania.

  • Przygotowywanie i koordynacja testów planów ciągłości działania.

  • Prowadzenie analiz ryzyka wg wskazanej metodyki.

  • Prowadzenie przeglądów i audytów pod kątem zgodności ze wskazanymi wymaganiami.

  • Prowadzenie szkoleń z obszaru zarządzania ryzykiem i ciągłości działania wg wskazanej metodyki.

Nasze wymagania

Szukamy osoby dyspozycyjnej, samodzielnej, proaktywnej, ciekawej, chętnej do rozwoju i szukania nowych rozwiązań.

Wymagane co najmniej 2-letnie doświadczenie doradcze lub audytorskie w obszarze zarządzania ryzykiem i ciągłością działania.

Wymagana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Elastyczne warunki zatrudnienia.

  • Praca zdalna.

  • Ciekawe projekty.

  • Możliwość rozwoju i awansu.

O nas

Jesteśmy firmą ekspercką, świadczącą usługi doradcze oraz usługi typu business process outsourcing dla dużych przedsiębiorstw w obszarze zarządzania ryzykiem operacyjnym, ciągłością działania, zarządzania cyberbezpieczeństwem oraz zgodnością (compliance). Stale rozszerzamy portfolio usług i ofertę produktową. Jesteśmy firmą nieszablonową, elastyczną, o ugruntowanej reputacji.