Oferta pracy

Konsultant Dynamics 365 F/SCM

SII Sp. z o.o.

Doctor Stefana Kopcińskiego 79

Widzew

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Dynamics AX

  • Dynamics 365

O projekcie

Zespół Dynamics 365 Competency Center w Sii to blisko 170 doświadczonych specjalistów - konsultantów, architektów, programistów, którzy posiadają doświadczenie w pracy przy projektach wdrożeniowych, upgrade’ach, ale także projektach z obszaru rozwoju i utrzymania oraz budowy produktów Dynamics 365 F/SCM. Nasi specjaliści to w większości osoby z bogatym doświadczeniem w branży, eksperci w takich obszarach jak: finanse, produkcja, projekty, WMS, CRM, logistyka.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Konsultantów MS Dynamics 365 Finance, Konsultantów MS Dynamics 365 SCM (zakupy, sprzedaż, magazyn), Konsultantów MS Dynamics 365 SCM (produkcja), którzy będą uczestniczyć w projektach wdrożeniowych bądź utrzymaniowych – zgodnie z ich oczekiwaniami.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących Dynamics 365 F/SCM

  • Parametryzacja i przygotowanie zmian w systemach na podstawie wymagań Klientów i specyfiki procesów biznesowych w danej organizacji

  • Rekomendowanie możliwości rozbudowy i optymalizacji systemu MS Dynamics 365 F/SCM

  • Codzienna współpraca z Klientem w zakresie rozwiązywania problemów, budowy nowych rozwiązań, wsparcia użytkowników

  • Współpraca z zespołem programistów w zakresie obsługi zgłaszanych błędów oraz problemów

  • Analiza potrzeb i wymagań biznesowych metodą FIT/GAP

  • Prowadzenie szkoleń indywidualnych lub grupowych dla użytkowników końcowych

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Testowanie rozwiązań

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie we wdrożeniach Dynamics AX 2012 i/lub Dynamics 365 F&O (Realizacja co najmniej jednego pełnego cyklu wdrożenia)

  • Umiejętność konfigurowania i mapowania wymagań w funkcjach Dynamics 365 for Finance and Operations

  • Praktyczna znajomość procesów logistycznych i/lub finansowych, księgowych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji użytkowej

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w przypadku realizacji projektów dla klientów międzynarodowych

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!