Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Dynamics 365 Finance AX obszaru finanse i księgowość

Arcus Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

12 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Dynamics

Mile widziane

  • Jira

System operacyjny

O projekcie

Praca w IT to nie tylko programowanie - aby jeszcze sprawniej wdrażać nasze rozwiązania informatyczne potrzebujemy analityka biznesowego.

Poszukujemy dobrze zorganizowanej i energicznej osoby, która będzie się sprawnie komunikować - zarówno z zespołem, jak i z klientem, rozumie oraz potrafi przełożyć oczekiwania biznesowe (również te formułowane po angielsku) na język techniczny.

Jako analityk ASI będziesz brać udział w procesie projektowania nowych rozwiązań biznesowych. Weźmiesz udział w projektach, które rozwiną twój warsztat, jak i będą wyzwaniem zawodowym. Oferujemy realną wymianę doświadczeń ze specjalistami w branży i dużą dawkę wiedzy z zakresu technologii wykorzystywanych w obszarze analizy biznesowej.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie projektowania produktów w ujęciu funkcjonalnym i biznesowym

  • Przeprowadzanie warsztatów analitycznych u klienta, zbieranie wymagań biznesowych

  • Analiza i tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych dla nowych funkcjonalności

  • Dbanie o jakość dostarczanych procesów

  • Rozwijanie istniejących produktów (wprowadzanie zmian w systemach informatycznych)

  • Stała analiza standardów i wymagań rynkowych

  • Prowadzenie dokumentacji z wykorzystaniem MS Office, Jira, Confluence

  • Bieżące wsparcie naszych klientów w zakresie obsługi systemu finansowo-księgowego (ERP)

  • Prowadzanie szkoleń i prezentacji dla użytkowników systemu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, ekonomia, finanse i bankowość lub pokrewne)

  • Dobra znajomość Microsoft Dynamics 365/AX

  • Minimalnie 4 lata doświadczenia w projektach wdrożeniowych systemu ERP - udział w projekcie od analizy do uruchomienia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywne i analityczne myślenie

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji

  • Podstawowej znajomości zagadnień z zakresu księgowości i finansów

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie funkcjonowania systemów kadrowo-płacowych dedykowanych dla sektora administracji samorządowej i administracji publicznej,

  • Znajomość narzędzi – JIRA, confluence

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 12 000 – 20 000 zł netto B2B, w zależności od umiejętności ((od 8 000 netto na UoP))

  • Możliwość pracy zdalnej lub z naszego biura w Warszawie lub Lublinie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Budżet szkoleniowy, możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania certyfikatów

  • Nowoczesne i komfortowe miejsce pracy z dostępem do najnowszych technologii

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Udział w prestiżowych projektach informatycznych

  • Stabilną pracę w oparciu o Umowę o Pracę, Umowę Zlecenie lub B2B

  • Płatne dni wolne na umowie B2B

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet medyczny

  • Multikarnet Medicover Sport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Arcus SI od ponad 25 lat jest partnerem firmy Microsoft i realizuje projekty informatyczne, które przede wszystkim pozwalają zwiększyć efektywność swoich Klientów, wykorzystując przy tym nowoczesne i sprawdzone narzędzia informatyczne oraz wysokiej jakości usługi. Arcus SI dostarcza rozwiązania wspomagające zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach z różnych sektorów jak i instytucjach publicznych oraz uczelniach.

Przewiń do profilu firmy