Konsultant Dynamics AX/365 FO - wsparcie powdrożeniowe w obszarze logistyka

Bonair Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Mazowiecka 48

Przydworcowe

Białystok

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Dynamics AX 2012

  • Microsoft Dynamics 365 FO

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie klientów w obsłudze wdrożonego systemu Microsoft Dynamics AX/D365 FO w zakresie obszaru logistycznego

  • Rozwiązywanie bieżących problemów zgłaszanych przez klientów

  • Prowadzenie szkoleń

  • Możliwość pracy w trybie dwuzmianowym

Nasze wymagania

  • Znajomość systemu Microsoft Dynamics AX i/lub D365 FO lub innego system klasy ERP

  • Doświadczenie we wsparciu powdrożeniowym systemu klasy ERP

  • Bardzo dobra znajomość merytoryczna z zakresu logistyki

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Umiejętność skutecznej komunikacji

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min B2)

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień Retail

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Twój zespół, który polubisz od pierwszego tygodnia

  • Twój przełożony, który opowie Ci o wszystkich obecnie toczących się projektach i wytłumaczy zakres Twoich obowiązków

  • Twoje zadania w największych projektach Dynamics w Polsce i za granicą

  • Twoje miejsce przy biurku w naszym biurze lub możliwość pracy zdalnej

  • Spotkania statusowe, bo pracujemy zwinnie

  • Twoje Vouchery na egzaminy Microsoft, bo ważne jest dla nas abyś podnosił swoje kompetencje

  • IntraBonair z którego dowiesz się o wszystkich inicjatywach jakie mają u nas miejsce

  • Twoja karta Multisport, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Jako Bonair Sp. z o.o. , jesteśmy jednym z liderów wdrożeń Dynamics 365 w Polsce a jako część Grupy Fellowmind jesteśmy wśród kluczowych Partnerów Microsoft w Europie. Szukamy Ciebie – osoby z dobrą znajomością zagadnień logistycznych i doświadczeniem w tej branży.

Praca w Warszawie lub Białymstoku, obecnie hybrydowo.

Rozmowy rekrutacyjne prowadzimy online.

Przewiń do profilu firmy