Konsultant Dynamics AX/Dynamics 365 for Finance and Operations

x-kom sp. z o.o.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Dynamics 365 for Finance and Operations

  • Dynamics AX 2012 R3

Mile widziane

Twój zakres obowiązków

  • Tworzysz innowacyjne rozwiązania, które wykorzystują Dynamics 365 for Finance and Operations w dziale R&D.

  • Wdrażasz i konfigurujesz Dynamics 365 for Finance and Operations w spółkach grupy x-kom.

  • Analizujesz wymagania biznesowe. Projektujesz i rozwijasz Dynamics 365 for Finance and Operations. Współpracujesz przy tym z analitykami biznesowymi, architektami procesów i użytkownikami.

  • Współtworzysz zespół w ramach x-komu – jednego z najważniejszych klientów Microsoft w Polsce.

  • Współpracujesz z DevOps: tworzycie środowiska testowe, wdrażacie je, testujecie zmiany i automatyzujecie środowiska testowe.

  • Przy wdrożeniach współpracujesz z wewnętrznym działem IT i z dostawcą zewnętrznym.

  • Dzielisz się z całym zespołem wiedzą na temat rozwiązania, które wytwarzasz.

  • Wspierasz rozwiązywanie problemów, które pojawią się w trakcie tworzenia rozwiązania.

  • Testujesz rozwiązania, które wytwarzasz. Szkolisz kluczowych użytkowników, jak z nich korzystać.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: masz 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub doświadczenie przy dużych wdrożeniach Znajomość Dynamics 365 for Finance and Operations: Modern POS i Cloud POS.

  • Wiedza: umiesz optymalizować procesy i dostosowywać je do możliwości Dynamics 365 for Finance and Operations. Wiesz jak współtworzyć i korygować wymagania funkcjonalne oraz i niefunkcjonalne.

  • Narzędzia: dobrze znasz Dynamics AX 2012 R3/ Dynamics 365 for Operations, zwłaszcza w obszarach: księgowość, zakupy i sprzedaż.

  • Języki: znasz język angielski na tyle dobrze, że poradzisz sobie z dokumentacją techniczną w tym języku.

  • Umiejętności: często przejmujesz inicjatywę i jesteś motorem działań. Umiesz analizować sytuacje, diagnozować problemy. Współpraca w zespole jest dla Ciebie ważna. Jesteś osobą zaangażowaną i pracowitą.

  • znajomość innych obszarów Dynamics AX 2012 R3/ Dynamics 365 for Finance and Operations np. Finanse, Sprzedaż, POS, Zakupy, Logistyka;

  • dynamics 365 for Finance and Operations: Modern POS i Cloud POS .

  • znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami.

To oferujemy

  • Zatrudnienie: wybierz dogodną dla siebie formę współpracy: umowa o pracę lub B2B.

  • Miejsce pracy: Częstochowa lub Kraków. Możemy rozmawiać o pracy na miejscu w biurze, zdalnie, lub trybie mieszanym – kilka dni w tygodniu w biurze, reszta zdalnie.

  • Nowoczesne biuro: Czeka na Ciebie pyszna kawa oraz komfortowe, nowoczesne biuro z game roomem i chill roomem.

  • Elastyczne godziny pracy: Pracuj 8 godzin dziennie, a co do szczegółów – na pewno się dogadamy.

  • Ludzie i atmosfera: Nasza firma prężnie się rozwija. Dzięki temu i my rozwijamy się zawodowo i podnosimy swoje kwalifikacje. Codziennie wykorzystujemy swoje umiejętności w praktyce. Wprowadzamy swoje pomysły oraz rozwiązania i daje nam mnóstwo satysfakcji

  • Benefity

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Przewiń do profilu firmy