Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

XPLUS S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Dynamics AX

  • Dynamics 365

Mile widziane

  • Microsoft SQL Server

  • T-SQL

  • LCS

  • Azure Devops

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rozwój grupy produktowej narzędzi Regulatory w środowisku Microsoft Dynamics

  • Utrzymywanie roadmapy i backlogu produktów

  • Przygotowanie niezbędnych dokumentów do wprowadzenia produktów na rynek

  • Zbieranie i analiza potrzeb klientów

  • Monitoring rynku i działań konkurencji w zakresie podległej grupy produktowej

  • Prowadzenie prezentacji narzędzia Klientom

  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych dla działu sprzedaży i marketingu

  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie prognozowania sprzedaży podległej grupy produktowej

  • Wsparcie działań sprzedażowych oraz projektów wdrożeniowych

Nasze wymagania

  • masz min. 3 - 4 lata w roli Product Manager’a

  • znajomość zwinnych metodyk rozwoju produktów

  • masz doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • potrafisz diagnozować problemy i lubisz je rozwiązywać

  • biegle znasz język angielski (codzienna współpraca z Klientami zagranicznymi)

  • znajomość tematyki produktów regulatory software (zagadnienia GDPR, security, finanse)

  • znajomość Dynamics AX lub Dynamics 365 for Finance and Operations

  • znajomość baz danych

To oferujemy

  • Współpraca z czołowymi firmami na rynku polskim i zagranicznym.

  • Współpraca z największymi Partnerami Microsoft.

  • Nieograniczone możliwości rozwoju w obszarze AX/D365FO u wiodącego Partnera Microsoft w regionie CEE.

  • Bezpośredni wpływ na kierunki rozwoju produktów oraz metod ich sprzedaży i marketingu.

  • Bardzo zgrany, wspierający się wzajemnie i nastawiony na wspólny cel, zespół.

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT.

  • Wsparcie w rozwoju – szkolenia i warsztaty.

  • Doskonalenie języka angielskiego.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Kartę sportową.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

XPLUS S.A.

XPLUS to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.

Przewiń do profilu firmy