Ta oferta pracy jest nieaktualna od 269 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Działu Wsparcia Klienta

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Comp-Win Sp. z o.o.

    wiodący producent i dostawca systemów IT dla Logistyki poszukuje:
    Osoby na stanowisko Konsultanta Działu Wsparcia Klienta
    Miejsce pracy: Poznań

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie z ponad 20–letnim doświadczeniem na rynku,
    • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach,
    • Wsparcie w rozwoju umiejętności,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość skorzystania z pozapłacowych benefitów pracowniczych (multisport, ubezpieczenie zdrowotne oraz na życie, lekcje języka angielskiego i wiele innych).

    Zakres obowiązków

    • Świadczenie wsparcia dla klientów specjalistycznych aplikacji logistycznych
      (po przejściu niezbędnych szkoleń wewnętrznych),
    • Przyjmowanie zgłoszeń (e-mail i telefon),
    • Dokumentowanie zgłoszeń,
    • Diagnoza usterek technicznych na podstawie istniejących procedur,
    • Wykonywanie korekt w bazach danych klientów,
    • Przeprowadzanie testów aplikacji,
    • Wsparcie w procesach wdrożeniowych,
    • Tworzenie dokumentacji systemowej,
    • Przeprowadzanie szkoleń dla kluczowych użytkowników klienta.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      lub znajomość branży IT oraz transportowo-logistycznej,
    • Umiejętność sprawnej komunikacji w mowie i piśmie w języku angielskim
      (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
    • Wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Umiejętność posługiwania się aplikacjami biurowymi (MS Office, OpenOffice),
    • Wiedza w zakresie budowy systemów IT,
    • Podstawowa znajomość języka SQL i HTML,
    • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Gotowość do podjęcia pracy w wymiarze 1 etat (praca w godz. 8:00 – 16:00
      i 10:00 – 18:00) oraz z czasem w systemie zmianowym.

    Zakres obowiązków i warunki pracy zostaną szczegółowo omówione w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając przycisk:

    (wpisując w temacie stanowisko, na jakie aplikujesz)

    Entuzjazm, zaangażowanie i poczucie humoru są zawsze dodatkowymi atutami. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".