Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Działu Wsparcia Systemu ERP

StreamsoftO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PostgreSQL

Mile widziane

  • Java

  • Eclipse

O projekcie

Będziesz pracować stacjonarnie w krakowskim oddziale firmy Streamsoft, jako Konsultant Działu Wsparcia Systemu ERP.

Jeżeli jesteś osobą która chce zdobywać nowe umiejętności, lubi pracę z ludźmi, a swoją pracę wykonuje z entuzjazmem i zaangażowaniem, to stanowisko jest dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników systemu poprzez udzielanie konsultacji telefonicznych

  • diagnostyka i rozwiązywanie zgłoszonych problemów z wybranych modułów systemu

  • obsługa serwisowa zgłoszeń od Klientów, dotyczących działania systemu

  • analiza wymagań i potrzeb Klienta oraz konsultacje w obszarach: finanse-księgowość, handel, środki trwałe, rozrachunki

  • zmiana konfiguracji parametrów systemu

  • konfiguracja i personalizacja systemu ERP

  • budowanie dobrych relacji z obsługiwanymi Klientami

Nasze wymagania

  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (podstawowa)

  • podstawowa znajomość języka programowania JAVA/ GROOVY

  • ogólna znajomość przedsiębiorstw w obszarach: FK, rozrachunki, środki trwałe, gospodarka magazynowa

  • wiedza ogólna z zakresu działania systemów ERP

  • wykształcenie w zakresie informatyki, ekonomii lub rachunkowości

  • doświadczenie przy wdrażaniu/wsparciu systemów klasy ERP

To oferujemy

  • niekorporacyjną, miłą atmosferę

  • możliwość rozwoju przy realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • dodatkowe bonusy (m.in. pakiet zdrowotny, sportowy, ubezpieczenie na życie)

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa

3

Ustalenie warunków

Streamsoft

Jesteśmy znanym i cenionym producentem systemów ERP w Polsce. Na rynku działamy od 30 lat, dostarczając kompletne rozwiązania, wspierające zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa. Z naszych narzędzi codziennie korzysta prawie 80 tysięcy firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. W segmencie średnich firm jesteśmy na pierwszej pozycji wśród producentów i dostawców rozwiązań klasy ERP na polskim rynku. Streamsoft Prestiż to najchętniej kupowany system ERP w Polsce.

Więcej informacji o firmie i programach można znaleźć na stronie www.streamsoft.pl

Przewiń do profilu firmy