Logo Pracuj.pl

ITBoom Sp. z o.o.O firmie

ITBoom Sp. z o.o.

Bonifraterska 17

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL/T-SQL

Mile widziane

  • Agile

  • Azure DevOps

  • Teams

  • Sharepoint

  • Dynamics 365

  • IIS

  • Power Shell

  • Integration Services

  • C#

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • React

  • Angular

  • Bootstrap

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłaszanych problemów, błędów, awarii na II linii wsparcia
  • Codzienna bieżąca obsługa oraz monitorowanie krytycznych systemów Klientów
  • Współpraca z Klientem oraz wewnętrznymi zespołami przy tworzeniu i rozbudowie rozwiązań
  • Instalacja, konfiguracja rozwiązań w środowisku produkcyjnym
  • Wdrażanie oraz testowanie zmian wprowadzanych na środowiska produkcyjne
  • Budowanie długoterminowych, dobrych relacji z i Klientami
  • Utrzymanie i rozwój dokumentacji technicznej, baz wiedzy

Nasze wymagania

  • Znajomość SQL/T-SQL (Ms SQL Server) i zagadnień związanych z administracją serwerami baz danych
  • Zdolności analityczne i umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętności prowadzenia skutecznej komunikacji (telefon, mail, wideo-konferencje), wysokiej kultury osobistej
  • Samodzielność, aktywność i odpowiedzialność w organizacji pracy i terminowej realizacji zadań
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, instrukcji użytkownika
  • Gotowość do nauki, poznawania nowych technologii
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w pracy z zwinnymi metodykami Agile
  • Znajomość rozwiązań Microsoft: Azure DevOps, Teams, Sharepoint, Dynamics 365, Office 365, IIS, Power Shell, Integration Services
  • Doświadczenie w programowaniu, C#, HTML, CSS, JavaScript, React, Angular, Bootstrap
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (n.p. GIT)
  • Wiedza z zakresu integracji systemów informatycznych

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Interesującą pracę nad ciekawymi technologicznie projektami
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych – praca z najnowszymi technologiami
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Stałą umowę w firmie mającej stabilną pozycję na rynku
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Certyfikaty Microsoft

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

ITBoom to ponad 15 lat doświadczenia w budowaniu i wdrażaniu rozwiązań IT. Nieprzerwanie, od samego początku naszej działalności posiadamy status Microsoft Gold Partner. Rozumiemy problemy naszych Klientów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu skutecznie pracujemy nad ich rozwiązaniem w kraju i za granicą.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wdrożeń Microsoft Dynamics 365. Dostarczamy także rozwiązania wspierające biznes z obszaru Microsoft SharePoint oraz Microsoft 365. Dysponujemy szeroką gamą własnych produktów, wypracowanych w trakcie wielu lat pracy z wdrożeniami IT dla światowych marek. Tworzymy również technologie na zamówienie naszych Klientów.

Zmiana pracy może wydawać się małym krokiem w życiu człowieka, a w konsekwencji być wielkim skokiem w jego karierze.

Konsultant działu wsparcia, Bonifraterska 17, Śródmieście, Warszawa