Oferta pracy

Konsultant ERP - COMARCH XL

Krajowy Rejestr Długów

Danuty Siedzikówny 12

Psie Pole

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

O projekcie

Jesteśmy w trakcie transformacji na nowy system ERP w obszarze finansowo księgowym. Dziś jesteśmy na etapie wdrażania poszczególnych funkcjonalności. Szukamy super człowieka, który jako super user COMARCH stworzy reguły funkcjonowania systemu i będzie nadzorował oraz monitorował działanie produktu.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie eksploatacji aplikacji COMARCH XL oraz zapewnianie ciągłości działania i bieżącego zarządzania aplikacją COMARCH XL,

  • Monitorowanie i analizowanie jakości aplikacji COMARCH XL oraz komunikacja z systemami powiązanymi oraz udoskonalanie ich,

  • Szkolenie pracowników z obsługi aplikacji,

  • Sprawdzanie poprawności merytorycznej aplikacji po instalacjach nowych wersji aplikacji systemu ERP XL,

  • Zarządzanie zgłoszeniami użytkowników aplikacji COMARCH XL oraz koordynowanie procesu realizacjo zgłoszeń,

  • Współpraca z zewnętrznym opiekunem systemów (Comarch/partner Comarch),

  • Tworzenie niestandardowych zestawień przy pomocy zewnętrznych narzędzi (np. MS Query, Crystal Reports lub wewnętrznego narzędzia – Szybkie Raporty SQL) oraz raportów z wykorzystaniem ODBC,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i wdrażaniu systemów klasy ERP (min 3 lata)

  • Praktyczna znajomość systemu COMARCH XL moduł FK i Sprzedaż (warunek konieczny)

  • Podstawowa wiedza z zakresu ekonomii i procesów handlowych

  • Podstawowa wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych

  • Doświadczenie w przygotowywaniu zestawień i analiz na podstawie danych wygenerowanych z systemów

  • Pozytywne nastawienie, swobodna komunikacja oraz nieszablonowe myślenie

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Świetny zespół, który sprawi, że będziesz przychodził/a do nas z przyjemnością

  • Festiwale foodtrucków i inne akcje, które organizujemy na terenie firmy

  • Parking dla wszystkich pracowników oraz najlepsze bistro w mieście podczas wizyty w biurze.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują