Oferta pracy

Konsultant ERP ds. kadr i płac

IT.integro Sp. z o.o.

8 60016 000 brutto / mies.

Księdza Józefa Tischnera 8

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie i mapowanie procesów biznesowych klienta na funkcje systemu

  • Przygotowanie i prowadzeniem prezentacji i szkoleń dla klienta, na każdym etapie współpracy

  • Testowanie nowych funkcji systemu

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Realizacje projektu zgodnie z metodyką Sure Step

  • Towarzyszenie klientowi w całym okresie wdrożenia systemu

  • Wsparcie klienta w migracji danych do systemu

Nasze wymagania

  • Praktycznej umiejętności definiowania i implementowania składników płacowych w systemie kadrowo-płacowym

  • Wiedzy merytorycznej w zakresie przepisów prawa pracy, prawa podatkowego od osób fizycznych i przepisów ZUS

  • Wykształcenia wyższego

  • Umiejętności swobodnego komunikowania się w języku angielskim

  • Umiejętności i chęci dzielenia się wiedzą i uczenia innych

  • Umiejętności zarządzania zadaniami i projektami

  • Umiejętności budowania dobrych i trwałych relacji

Mile widziane

  • Doświadczenie z zakresu obsługi lub wdrażania systemów ERP w zakresie modułu kadrowo-płacowego (mile widziany MS Dynamics NAV lub MS Dynamics 365 Business Central)

  • Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych i SQL

To oferujemy

Ciekawą i pełną wyzwań pracę z zespołem specjalistów, którzy chętnie podzielą się wiedzą. Wspieramy naszych pracowników w ich rozwoju przez szkolenia, warsztaty, czy dostęp do konferencji i wydarzeń branżowych. Zapewniamy prywatną opiekę medyczną Luxmed, dostęp do kart Multisport, a także do zajęć z języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Rozmowa wstępna

3

Test merytoryczny

4

Rozmowa techniczna

Jesteśmy pionierem i niekwestionowanym liderem wdrożeń Microsoft Dynamics 365 Business Central w Polsce. 200-osobowy zespół IT.integro tworzą ludzie o przeróżnych kompetencjach z zakresu programowania, business intelligence, zarządzania projektami, sprzedaży, szkoleń i wielu innych. Pracujemy z firmami z całego świata, realizując projekty wdrożeniowe od San Francisco po Singapur. Codziennie łączymy naszą wiedzę i doświadczenie z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów.

W związku z rozwojem modułu HR & Payroll Manager poszukujemy osoby o doskonałych kompetencjach w zakresie kadr i płac, zainteresowanej wykorzystaniem dotychczasowych doświadczeń w projektach wdrożeniowych systemu ERP.

Przewiń do profilu firmy