Oferta pracy

Konsultant ERP (logistyka i produkcja lub finanse i HR)

DahliaMaticO firmie

3 500‐7 500 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Daimlera 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

DahliaMatic

Daimlera 2

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • IFS

  • ERP

  • Enterprise Architect

  • PL/SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie oraz analiza wymagań biznesowych

  • Konfiguracja oraz określanie wymaganych modyfikacji w systemie

  • Współpraca z zespołami po stronie klienta oraz deweloperskimi

  • Wsparcie klienta przy obsłudze systemu

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń dla współpracowników z obsługi systemu

  • Obsługa zgłoszeń przekazywanych przez klienta

  • Wskazywanie przyczyn problemów, propozycje ich rozwiązań oraz wdrażanie nowości

  • Tworzenie dokumentacji

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień z obszaru logistyki i produkcji lub finansów i zasobów ludzkich przedsiębiorstwa

  • praktyczna znajomość oprogramowania ERP takiego jak: IFS Applications, SAP, SOFTLAB

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP

  • dobra znajomość SQL oraz PL/SQL

  • znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności Oracle

  • analitycznie podejście do zadań i do pracy

  • umiejętność pracy z klientem oraz w zespole projektowym

  • lubisz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy

Mile widziane

  • znajomość aplikacji do projektowania i analizy np. Enterprise Architect

  • posiadanie praktycznej znajomości systemu IFS Applications

  • umiejętność zarządzania projektami w ujęciu rozwiązań ERP

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4-5

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum
  • waterfall

Skład zespołu

  • architekt
  • project manager
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

DahliaMatic

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej stabilnych spółek konsultingowo – wdrożeniowych na polskim rynku informatycznym. Od ponad 15 lat doradzamy naszym Klientom w zakresie rozwiązań IT, pomagamy budować przewagę konkurencyjną, dostarczamy, wdrażamy i integrujemy wiodące na świecie systemy klasy ERP, BI, EPM – SAP, Oracle, Microsoft Dynamics, IFS, Softlab ERP by Asseco.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy