Konsultant ERP – obszar finansowy

S&T O firmie

Rekrutacja zdalna

S&T

Park Postępu D

Warszawa

S&T jest jednym z największych w Polsce integratorów informatycznych. Oferujemy usługi konsultingowe, projektowe i wdrożeniowe systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie w trybie 24/7/365.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ERP – obszar finansowyNumer ref.: SAP/101000/05/2020

Kogo szukamy?

Do naszego 6 osobowego zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie modułu finansowego szukamy specjalisty z doświadczeniem w księgowości lub/i kontrolingu, który wdrażał lub uczestniczył we wdrożeniach systemu klasy ERP. Szukamy osoby, która chce swoją wiedzę finansową wykorzystać przy wdrożeniach systemu ERP (systemową wiedzę dostarczymy my).

Dołączając do nas docelowo będziesz odpowiedzialny(a) za wdrażanie modułów finansowych systemu INFOR LN.

Jakie będę Twoje główne obowiązki?

  • Analizowanie potrzeb Klientów.
  • Proponowanie rozwiązań najlepszych pod kątem funkcjonalnym i systemowym  .
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla użytkowników końcowych.
  • Projektowanie i testowanie nowych funkcjonalności.
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane wykształcenie ekonomiczne).
  • Doświadczenia na stanowiskach związanych z księgowością lub kontrolingiem albo doświadczenia wdrożeniowego w ww. obszarach.
  • Znajomości zasad rachunkowości oraz procesów księgowych.
  • Gotowości do wyjazdów służbowych (40%)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2.
  • Prawo jazdy kat. B.

Miękkie umiejętności, na których nam zależy, to:

  • Myślenie analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Zacięcie informatyczne i chęć rozwoju w obszarze systemów IT.
  • Komunikatywność i umiejętność prostego przekazywania skomplikowanych treści technicznych.
  • Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu.
  • Kreatywne podejście do realizowanych tematów.
  • Samodzielność oraz terminowość przy realizacji zadań.
  • Odpowiedzialności za przydzielone tematy.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z systemami klasy ERP, CRM.
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL.

W zamian oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B).
  • Udział w ciekawych projektach obejmujących różne branże i Klientów (w tym międzynarodowych).
  • Okres wdrożenia (6 miesięcy) obejmujący szkolenia wprowadzający oraz wsparcie.
  • Zespół składający się z ekspertów w dziedzinie finansów.
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy.
  • Możliwości ciągłego rozwoju związana ze zmieniającymi się klientami i ich potrzebami.
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego oraz prywatnej opieki medycznej.
  • Lekcje angielskiego online z native speakerami.
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego PZU.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy