Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ERP - Obszar Produkcji lub Logistyki

DSR S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Praca zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)

DSR jest od 2005 roku dostawcą rozwiązań informatycznych wspierających organizację i zarządzanie przedsiębiorstwem w obszarze produkcji i logistyki. Prowadzimy projekty na całym Świecie. Zaufały nam zarówno międzynarodowe korporacje jak i firmy lokalne. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku i narzędzi IT. Dzięki nim potrafimy doradzić naszym klientom, jakie obszary działania przedsiębiorstwa powinni wspierać i jaki system wybrać, by osiągnąć najlepsze rezultaty. Wyspecjalizowane usługi i sprawdzone oprogramowanie optymalizują i integrują procesy wewnętrzne firmy, a w ten sposób zapewniają jej dynamiczny rozwój. W ofercie DSR znajdują się systemy klasy:  ERP, MES, APS - Advanced Production Scheduling, Supply Chain Management oraz BI.

Numer ref.: Miejsce pracy: do ustalenia , preferowany Wrocław

Opis stanowiska:

Konsultant odpowiedzialny będzie za realizacje zadań w ramach projektów wdrożenia narzędzi informatycznych dla firm produkcyjnych. Odpowiada również ze część analityczną - zebranie oczekiwań Klienta. DSR realizuje projekty ze szczególnym nastawieniem na uzyskanie przez Klientów zwrotu z inwestycji w IT i takie nastawienie jest oczekiwane od Konsultanta.

Wymagania:

  • znajomość procesów biznesowych w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • obycie z technologiami IT i ich zastosowaniami w biznesie
  • udział w projektach wdrożenia narzędzi IT (w tym ERP) od strony dostawcy lub Klienta
  • wysokie zdolności komunikacyjne, w tym umiejętność nawiązywania relacji z innymi ludźmi
  • umiejętności analityczne i umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów
  • samodzielność i umiejętność zarządzania czasem pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego (m.in. udział w szkoleniach, czytanie dokumentacji, prowadzenie korespondencji w j.angielskim)
  • dobra znajomość wybranego systemu ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w zaangażowanym zespole projektowym
  • możliwości udziału w realizacji projektów dla najlepszych firm produkcyjnych
  • konkurencyjne wynagrodzenie, samochód służbowy, pakiety medyczne itp.
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze doradztwa dla firm produkcyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez DSR Spółka Akcyjna. Zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie”

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest DSR Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu ul. Legnicka 55F,  54-203 Wrocław. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się pod adresem: [email protected] Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania) a w sytuacjach określonych prawem – usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Przetwarzanie danych w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę będzie zachodziło do momentu jej wycofania.

Ogłoszenie archiwalne