Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ERP - SAP Business One - MSSQL / SAP HANA

ALTAB S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

ALTAB S.A.

Świdnicka 12

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Konsultant Sap Business One ERP

  • Udział w projektach wdrożeniowych SAP Business One / WMS

  • Specjalizacje - Księgowość / Produkcja / Logistyka / Sprzedaż / Zakup / WMS / DMS

  • Tworzenie i aktualizacja funkcji i procedur w MSSQL oraz HANA

  • Tworzenie Workflow / BPM

  • Wspieranie procesu wdrożeniowego oprogramowania w zakresie rozwiązywania problemów techniczno-eksploatacyjnych

  • Przygotowywanie opracowań, analiz, raportów, i innych dokumentów,

  • Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania

  • Wykrywanie i usuwanie usterek związane z funkcjonowaniem oprogramowania,

  • Zapewnienie użytkownikom oprogramowania wsparcia technicznego,

  • Realizowanie przyjętych zleconych zgłoszeń wdrożeniowych i serwisowych,

  • Przeprowadzanie konsultacji telefonicznych,

  • Uczestnictwo w szkoleniach i certyfikacjach,

Nasze wymagania

  • Znajomość T-SQL (MSSQL, HANA lub inne ) - wymagane

  • Znajomość procesów biznesowych / zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw - dobrze widziane

  • Łatwość nawiązywania kontaktów - mile widziane

  • Duża samodzielność, rzetelność, samodyscyplina i kreatywność- mile widziane

To oferujemy

  • Bardzo ciekawą pracę u największego partnera SAP w zakresie SAP Business One, i SAP HANA

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów, w ramach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość certyfikacji SAP i Microsoft

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Dofinansowanie do sportu

  • Elastyczne godziny pracy

O nas

Jesteśmy entuzjastami rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie biznesem. Dlatego od lat wdrażamy system SAP Business One.

Zapewniamy doradztwo przy wyborze systemu, dostarczamy kompletne oprogramowanie oraz środowisko serwerowe i sprzętowe.

Altab to przede wszystkim ludzie! Z pasją, zaangażowani w to co robią, lubiący wyzwania, z dużym poczuciem humoru.

Przyjemna atmosfera miło Cię zaskoczy! Karta Multisport, szkolenia wyjazdy integracyjne i pyszna kawa w pakiecie! Jak będziesz się upierał mogą być owocowe czwartki ale wolimy piwne piątki :)

Poszukujemy ludzi, których doświadczenie i umiejętności stanowią dopełnienie możliwości twórczych naszych zespołów. Ludzi, którzy rozumieją dynamikę grupy, ale zachowują dystans i pokorę. Cenimy kreatywność, komunikatywność otwartość na zmiany.

Po wdrożeniu gwarantujemy ciągłe wsparcie i rozwój naszych rozwiązań. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wiemy jak pomóc naszym klientom działać efektywnie i skutecznie