Oferta pracy

Konsultant ERP - Support

BPX S.A.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie oraz rozwój aplikacji Infor CloudSuite Industrial / SyteLine (powdrożeniowe).

  • Druga linia wsparcia dla Klienta.

  • Współpraca z konsultantami wdrożeniowymi oraz zespołem programistycznym w ramach przygotowywania zmian (Change Requests).

  • Współpraca z producentem oprogramowania (Infor).

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań.

  • Opracowywanie dokumentacji.

  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników.

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Support aplikacji ERP lub Konsultant ERP.

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacja pracy własnej.

  • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Chęć poszerzania wiedzy oraz otwartość na nowe technologie.

  • Znajomość języka angielskiego (minimum B1).

  • Entuzjazm w działaniu.

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania Infor (www.infor.com).

  • Podstawy obsługi relacyjnych baz danych (MS SQL).

To oferujemy

  • Pełne przeszkolenie z zakresu obsługi i wsparcia Infor CloudSuite Industrial / SyteLine,

  • Udział w projektach krajowych realizowanych dla firm produkcyjnych,

  • Interesującą oraz rozwijającą pracę,

  • Przyjazną atmosferę i środowisko pracy,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonania obowiązków (laptop, telefon, dostęp do samochodu służbowego),

  • Ubezpieczenie grupowe / Multisport / Opiekę medyczną,

  • Umowę o pracę lub B2B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne