Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ERP w obszarze finansowo-księgowym

EXELO ITS sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista

Exelo ITS Sp z.o.o to dynamicznie rozwijający się zespół specjalistów. Wdrażamy, integrujemy oraz budujemy rozwiązania usprawniające i optymalizujące proces biznesowe w firmach. Dla naszych nowych projektów i inicjatyw obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań obejmuje między innymi:

  • Wdrażanie systemu ERP w obszarze finansów/controllingu;
  • Wsparcie analityczne na etapie projektowania, implementacji, testowania oraz wdrożenia systemu;
  • zapewnianie wsparcia technicznego i prowadzenie szkoleń z rozwiązania dla klientów systemu;
  • zbieranie, analizowanie i dokumentowanie potrzeb klientów i użytkowników w zakresie wymagań funkcjonalnych, niefunkcjonalnych oraz procesowych systemu ;
  • rozwijanie oraz konfiguracja zintegrowanej platformy informatycznej ERP;
  • analizowanie procesów pod kątem automatyzacji i wsparcia przez system;
  • konsultowanie wyników analizy z wykonawcami systemu;
  • opracowywanie dokumentacji funkcjonalnej i niefunkcjonalnej

Oczekiwania, wiedza i umiejętności:

  • Preferowane wykształcenie ekonomiczne;
  • Doświadczenie jako konsultant ERP Finanse lub na stanowisku Księgowego;
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami ERP;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy z Klientem;
  • Umiejętność samodzielnego planowania zdań i organizacji pracy;
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń;
  • Znajomość języka angielskiego;

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenia w obszarze finansowo-księgowych w firmach produkcyjnych;

Oferujemy:

  • Pracę na stanowisku Konsultant ERP w obszarze finansowo-księgowym;
  • Stabilną pracę w oparciu o uzgodnioną formę współpracy;
  • Podnoszenie kwalifikacji i możliwości rozwoju;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Możliwość częściowej zdalnej formy pracy;
  • Miłą i przyjazną atmosferę;
  • Pakiet opieki medycznej;

Ogłoszenie archiwalne