Konsultant Farmaceutyczny

  • łódzkie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 21.08.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 20.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biocodex jest francuską firmą, która istnieje na rynku międzynarodowym ponad 60 lat.

    Firma na polskim rynku istnieje od 2017 roku i nadal dynamicznie się rozwija.

    Ponieważ mamy świadomość, że firmę tworzą ludzie poszukujemy współpracowników,
    którzy podzielają nasze wartości: wzajemny szacunek, odpowiedzialność, ambicję, wytrwałość
    i pokorę.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    (woj. świętokrzyskie – preferowane miejsce zamieszkania)

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie szkoleń merytorycznych w aptekach
    • realizacja celów sprzedażowych
    • organizacja wykładów tematycznych dla farmaceutów
    • aktywne prowadzenie działań merchandisingowych
    • sporządzanie raportów i zestawień
    • współpraca z zespołami KAM i Przestawicieli Medycznych

    Nasze oczekiwania:

    • minimum 3 letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej lub branży FMCG – warunek konieczny
    • wykształcenie wyższe
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń
    • orientacja na realizację celów biznesowych
    • umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • przedsiębiorczość, entuzjazm i zapał do pracy
    • praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • mobilność
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
    • dodatkową opiekę medyczną
    • ubezpieczenie na życie
    • możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności
    • możliwości rozwoju kariery wraz z rozwojem firmy

    Chcesz do nas dołączyć i tworzyć z nami naszą firmę? Czekamy na Ciebie!

    Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny przez przycisk aplikowania.