Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Farmaceutyczny

  • opolskie
  • Specjalista
  • 04.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biocodex jest francuską firmą, która istnieje na rynku międzynarodowym ponad 60 lat.

    Firma na polskim rynku istnieje od 2017 roku i nadal dynamicznie się rozwija.

    Ponieważ mamy świadomość, że firmę tworzą ludzie poszukujemy współpracowników,
    którzy podzielają nasze wartości: wzajemny szacunek, odpowiedzialność, ambicję, wytrwałość
    i pokorę.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie szkoleń merytorycznych w aptekach
    • realizacja celów sprzedażowych
    • organizacja wykładów tematycznych dla farmaceutów
    • aktywne prowadzenie działań merchandisingowych
    • sporządzanie raportów i zestawień
    • współpraca z zespołami KAM i Przestawicieli Medycznych

    Nasze oczekiwania:

    • minimum 3 letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej lub branży FMCG – warunek konieczny
    • wykształcenie wyższe
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń
    • orientacja na realizację celów biznesowych
    • umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • przedsiębiorczość, entuzjazm i zapał do pracy
    • praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • mobilność
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
    • dodatkową opiekę medyczną
    • ubezpieczenie na życie
    • możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności
    • możliwości rozwoju kariery wraz z rozwojem firmy

    Chcesz do nas dołączyć i tworzyć z nami naszą firmę? Czekamy na Ciebie!

    Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny przez przycisk aplikowania.