Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Farmaceutyczny

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biocodex jest francuską firmą, która istnieje na rynku międzynarodowym ponad 60 lat.

    Obecnie budujemy dynamicznie rozwijający się oddział Biocodex Polska.

    Ponieważ mamy świadomość, że firmę tworzą ludzie poszukujemy współpracowników,
    którzy podzielają nasze wartości: wzajemny szacunek, odpowiedzialność, ambicję, wytrwałość
    i pokorę.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Zadania:

    • prowadzenie szkoleń merytorycznych w aptekach
    • organizacja wykładów tematycznych dla farmaceutów
    • aktywne prowadzenie działań merchandisingowych
    • sporządzanie raportów i zestawień
    • współpraca z zespołami KAM i Przestawicieli Medycznych

    Oczekiwania:

    • minimum 2 letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej – warunek konieczny
    • wykształcenie wyższe
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń
    • umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • przedsiębiorczość, entuzjazm i zapał do pracy
    • praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • mobilność
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • mile widziane doświadczenie w branży FMCG

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
    • dodatkową opiekę medyczną
    • możliwość zdobywanie wiedzy i rozwijania umiejętności
    • możliwości rozwoju kariery wraz  z rozwojem firmy
    Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny przez przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.