Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Finansowy ERP

Francusko-Polska Izba GospodarczaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Francusko-Polska Izba Gospodarcza dla swojego Klienta: Deveho Group poszukuje:

Konsultant finansowy ERP pośredniczy pomiędzy działem finansowo – księgowym w firmie klienta a działem technicznym: pomaga klientowi określić jego potrzeby i mapować je na funkcje systemu, konfigurować narzędzie zgodnie ze specyfikacją funkcjonalną, szkolić użytkowników oraz zapewniać wsparcie i obsługę rozwiązań dla klienta.

Zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb użytkowników: pomoc starszym konsultantom w czasie spotkań analitycznych. Redagowanie dokumentacji, definiowanie potrzeb funkcjonalnych lub specyfikacji technicznej zgodnie z wymaganiami klienta
  • Udział w parametryzacji systemu: konfiguracja rozwiązań dla klientów, zgodnie z ich wymaganiami i potrzebami. Podstawowa i zaawansowana konfiguracja systemu, w zależności od potrzeb, pod opieką bardziej doświadczonych konsultantów
  • Zdalne wsparcie: wsparcie dla klientów udzielane w zależności od stopnia zaawansowania kompetencji zawodowych i funkcjonalnej znajomości systemu
  • Udział we wdrożeniu rozwiązania: szkolenia użytkowników końcowych, całości lub wybranych procesów finansowych, przy wsparciu starszych konsultantów
  • Praca w lokalizacji klientów (głównie na terenie Polski)

Profil kandydata:

  • Znajomość systemów ERP lub innych systemów księgowych
  • Wiedza z zakresu księgowości/finansów
  • Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu języka SQL
  • Umiejętność redagowania tekstów
  • Zmysł syntezy i samodyscyplina
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dociekliwość, autonomia i wielozadaniowość
  • Umiejętność pracy w wielokulturowym środowisku

Oferujemy:

  • Interesujące wynagrodzenie
  • Praca w systemie Home Office i w biurze
  • Świadczenia medyczne oraz dofinansowanie do posiłków

Chcesz dołączyć do dynamicznego i międzynarodowego zespołu?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z zaznaczeniem w temacie wiadomości „Konsultant finansowy ERP”.

O kliencie: DEVEHO CONSULTING GROUP jest firmą liczącą ponad 75 osób, pracujących w 9 krajach europejskich, specjalizującą się we wdrożeniach systemu Sage X3 dla średnich i dużych przedsiębiorstw (deveho.com).
Zainteresowanych Kandydatów prosimy i przesłanie CV wraz z klauzulą: "Zgadzam się na przetwarzanie przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą (CCIFP) danych osobowych w celu prowadzenia procesu rekrutacji oraz wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych Klientowi w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926”.
CCIFP zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne