Oferta pracy

Konsultant Finansowy

Prudential

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż ubezpieczeń

  • obsługa klientów (obecnie również zdalna)

  • dopasowywanie produktów do potrzeb i oczekiwań klientów

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • szansa na zbudowanie własnego zespołu Konsultantów / Sprzedawców

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie

  • dyspozycyjność

  • umiejętność dobrej organizacji pracy

  • budowanie długofalowych relacji międzyludzkich

  • odpowiedzialność, rzetelność, sumienność

  • gotowość do współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej

  • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • partnerską współpracę biznesową na jasnych zasadach

  • możliwość budowania głównego lub dodatkowego źródła dochodu

  • atrakcyjne prowizje oraz system premii miesięcznych i kwartalnych

  • wsparcie doświadczonego zespołu Menadżerów i Trenerów dbających o skuteczne wdrożenie do aktywności sprzedażowych

  • możliwości szybkiego awansu oparte na jednoznacznych kryteriach oraz spójnym systemie wynagrodzeń na kolejnych szczeblach rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • Konkursy motywacyjne

Jeżeli myślisz o zmianie branży lub szukasz dodatkowego źródła dochodu, a ponadto posiadasz wysoki poziom samodyscypliny, jesteś ambitny i komunikatywny – porozmawiaj z nami o możliwości współpracy.

Prudential

Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc. Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r. Należymy do grona największych pod względem kapitalizacji rynkowej grup finansowych na świecie, zarządzamy aktywami o łącznej wartości 341 miliardów funtów. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowaliśmy unikalną ofertę produktową i rekrutacyjną. Poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Przewiń do profilu firmy