Oferta pracy

Konsultant FK / System Księgowy

KBJ S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego (telefonicznego/mailowego) dla klientów

  • Monitorowanie i rozwiązywanie zgłoszeń w systemie obsługi zgłoszeń

  • Samodzielne diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów

  • Rozwiązywanie incydentów w oparciu o analizę danych

  • Współpraca z pozostałymi liniami wsparcia, developerami i architektami aplikacji przy rozwiązywaniu globalnych zadań

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów dla obszaru finansów i księgowości

  • Podstawowa znajomość rachunkowości

  • Doświadczenie w pracy z systemami finansowo-księgowymi, mile widziane doświadczenie w dziale FK

  • Zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętności zdalnej obsługi użytkowników i szybkiego rozwiązywania ich problemów.

  • Swobody w rozmowach telefonicznych

  • Mile widziane 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie lub znajomość zagadnień rachunkowości budżetowej

  • Doświadczenie SQL będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Pracę w stabilnej formie będącej częścią dużej grupy

  • System motywacyjny uzależniony od ilości realizowanych zleceń

  • Podnoszenie własnych kompetencji

  • Opiekę medyczną, benefity pozapłacowe

KBJ S.A.

Albit Software Sp. z o.o. jest częścią Grupy KBJ S.A. działającą w obszarze IT, świadczącą usługi zarówno dla firm i instytucji sektora publicznego i prywatnego

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie współpracy z naszymi klientami pozwoliło nam stworzyć zespół niekwestionowanych ekspertów, doradców i specjalistów w zakresie świadczonych przez nas usług.

Przewiń do profilu firmy