Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant (Fundusze UE / finansowanie innowacji)

SAS Advisors Sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Grzybowska 62, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SAS Advisors Sp. z o.o. sp. k.

Grzybowska 62

Warszawa

Twój zakres obowiązków

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:

Jako Konsultant będziesz wspomagać codzienną pracę ponad 30-osobowego zespołu SAS Advisors w zakresie realizacji projektów dofinansowanych ze środków UE, dotyczących wdrożenia nowych technologii w różnych gałęziach gospodarki (m.in. medycyna, przemysł ciężki, IT, produkcja, sektor spożywczy). Będziesz realizować projekty, w kilkuosobowych zespołach projektowych pod nadzorem doświadczonych kolegów, którzy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą. Ponadto, poznasz techniki efektywnej komunikacji w zespole, nabędziesz umiejętności udzielania skutecznej informacji zwrotnej, nauczysz się myśleć i działać projektowo oraz poznasz wielu inspirujących ludzi pracujących nad innowacjami w najróżniejszych obszarach przemysłu i usług.

ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ:

• przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej (biznes plan, studium wykonalności, analiza rynku),

• sporządzanie raportów oraz opracowań rynkowych,

• analiza i ocena projektów rozwojowych pod kątem możliwości otrzymania wsparcia oraz przepisów w zakresie pomocy publicznej,

• monitoring informacji o nowych naborach wniosków w ramach instrumentów pomocowych,

• kontakt z instytucjami publicznymi,

• wyszukiwanie informacji.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 1 – 2 lata doświadczenia w finansowaniu innowacji (w szczególności w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej),

  • znasz przepisy z zakresu pomocy publicznej oraz funduszy UE,

  • posiadasz zdolności analityczne,

  • potrafisz pracować z MS Office,

  • jesteś osobą zorganizowaną i zaangażowaną w powierzone obowiązki,

  • potrafisz i lubisz pracować z ludźmi,

  • potrafisz komunikować się oraz opracowywać dokumenty w języku angielskim,

  • jesteś osobą kreatywną i samodzielną,

  • chcesz się uczyć nowych rzeczy i nabywać nowe umiejętności.

To oferujemy

  • umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • pracę przy ciekawych projektach w różnych sektorach gospodarki – udział w tworzeniu i wdrażaniu innowacji mających realny wpływ na świat, w którym żyjemy,

  • nielimitowane możliwości nabywania nowych umiejętności twardych i miękkich,

  • pracę w rodzinnej atmosferze z młodymi i zgranymi osobami, które lubią to co robią,

  • przyjazne środowisko pracy w przestrzeni biurowej zarządzanej przez jedną z najbardziej znanych sieci coworkingowych na świecie,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • możliwość szybkiego awansu zależnego od Twoich wyników w pracy.

Cześć! Jesteśmy niezależną firmą konsultingową wyspecjalizowaną w pozyskiwaniu preferencyjnego finansowania dla projektów polegających na opracowywaniu lub wdrażania innowacji przez przedsiębiorstwa. Na co dzień pracujemy zarówno dla spółek giełdowych i międzynarodowych korporacji, jak i dla fintechowych startupów oraz niewielkich firm rodzinnych. Nasze usługi doradcze pozwalają modernizować huty, wdrażać IoT w fabrykach, usprawniać algorytmy AI i ML, opracowywać nowe leki czy stworzyć piwo dla diabetyków. Brzmi interesująco? – Dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy