Oferta pracy

Konsultant Funkcjonalny IBM Maximo

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie lub uczestnictwo w projektach w zakresie zarządzania operacyjnego, utrzymania ruchu oraz zarzadzania majątkiem

  • Kontakt z Klientem w celu uzgodnień projektowych oraz dostarczenia produktów projektu

  • Prowadzenie analizy wykorzystania systemu IBM Maximo pod względem funkcjonalności, danych czy procesów biznesowych

  • Nadzór nad projektami wdrożenia, doskonalenia i rozwoju systemu IBM Maximo

  • Projektowanie funkcjonalne interfejsów systemu IBM Maximo z innymi systemami np. ERP

  • Nadzór nad integracją systemu IBM Maximo z innymi systemami; współpraca z konsultantami zewnętrznymi

  • Tworzenie materiałów szkoleniowych dla systemu IBM Maximo opartych o wdrożone procesy biznesowe

  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów w zakresie wykorzystania systemu IBM Maximo

  • Tworzenie KPI, raportów, centrów startowych w systemie IBM Maximo i systemach BI

  • Nadzór nad przygotowaniem danych dla systemu IBM Maximo (dane o zasobach, materiałach, pracach prewencyjnych, itp.)

  • Dodatkowo, sporadyczne uczestniczenie w wydarzeniach branżowych i tworzenie materiałów do magazynów tematycznych

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy z systemem IBM Maximo

  • Znajomość możliwości i praktycznego zastosowania modułów IBM Maximo

  • Doświadczenie w roli administratora/specjalisty funkcjonalnego/głównego użytkownika przy intensywnym wykorzystaniu możliwości systemu będzie zaletą

  • Płynna znajomość języka angielskiego

  • Minimum 10 lat doświadczenia w pracy z systemami klasy CMMS/EAM, preferowane w firmie produkcyjnej lub procesowej, w dziale utrzymania ruchu, dziale technicznym lub dziale IT

  • Doświadczenie z udziału w projektach związanych z: wdrożeniem i/lub aktualizacją systemu Maximo, doskonaleniem procesów biznesowych, przygotowaniem danych dla systemów CMMS, rozwojem funkcjonalności systemu Maximo lub jego integracją

  • Praktyczna umiejętność wykorzystania systemów BI

  • Praktyczna umiejętność mapowania procesów biznesowych

  • Wiedza praktyczna z zakresu metod i narzędzi wykorzystywanych w zarządzaniu majątkiem technicznym oraz utrzymaniem ruchu

To oferujemy

  • Udział w zaawansowanych projektach, realizowanych na światowym poziomie

  • Współpracę z największymi firmami i realizowanie projektów w środowisku międzynarodowym

  • Elastyczną formę zatrudnienia uzależnioną od preferencji Kandydata

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity związane z ubezpieczeniem zdrowotnym i na życie

Pracuj.pl dla Firm

Projekt jest realizowany dla naszego klienta, firmy SEAM Group Europe z siedzibą w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.