Oferta pracy

Konsultant Funkcjonalny SAP – FI/CO

RPO Partners Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP Analytics Cloud

  • CDS

  • Calculation View

  • Hana Studio

  • SAP Analysis for Microsoft Office

Twój zakres obowiązków

  • analiza oraz optymalizacja procesów biznesowych

  • opracowywanie koncepcji biznesowych, specyfikacji funkcjonalnej oraz dokumentacji projektowej

  • konfiguracja systemu, przygotowywanie scenariuszy testowych oraz testowanie aplikacji

  • udział w projektach wdrożeniowych w charakterze eksperta – konsultanta wiodącego

  • opracowywanie szkoleń oraz szkolenie użytkowników końcowych

  • zapewnienie codziennego wsparcia użytkowników w zakresie SAP FI/CO

  • praca przy wdrożeniach

Nasze wymagania

  • minimum 8 letnie doświadczenie pracy o charakterze konsultanta funkcjonalnego w obszarze FI/CO

  • przynajmniej jeden cykl wdrożeniowy w charakterze – konsultanta wiodącego

  • wykształcenie techniczne kierunkowe (ekonomiczne bądź/i informatyczne)

  • bardzo dobra znajomość procesów zachodzących w rachunkowości wewnętrznej

  • znajomości Ustawy o rachunkowości pozwalająca na swobodną pracę z pracownikami księgowości

  • znajomość następujących podmodułów SAP FI/CO (FI-GL, FI-AP, FI-AR, FI-AA, FI-TR, CO)

  • doświadczenie w migracji danych oraz znajomość narzędzi do migracji danych

  • umiejętność współpracy z osobami technicznymi pozwalająca na specyfikowanie interfejsów oraz rozszerzeń

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne

  • umiejętność realizacji wielu zadań jednocześnie oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • znajomość warstwy raportowej: SAP Analytics Cloud , CDS , Calculation View , Hana Studio, SAP Analysis for Microsoft Office itp.

Mile widziane

  • posiadanie certyfikatów SAP oraz przebyte kursy w obszarze SAP FI/CO

  • znajomość modułu CRM

  • umiejętności programowania ABAP lub/i Debugowania

  • znajomość procesów zachodzących w bankowości

  • znajomość integracji modułu FI/CO pozostałymi modułami

To oferujemy

  • unikalny, pełen wyzwań zakres realizowanych prac w obszarze biznesowym i technologicznym

  • pracę na systemie SAP S/4 HANA

  • prace przy wdrożeniu pozostałych modułów SD/MM/PP/QM

  • zatrudnienie w dowolnej formie (UoP / B2B)

  • pracę o charakterze stacjonarnym lub częściowo zdalnie

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych – piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

RPO Partners Sp. z o.o.

Dla naszego klienta – globalnej firmy produkcyjnej będącej liderem swojego sektora - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant Funkcjonalny SAP – FI/CO

Przewiń do profilu firmy