Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Handlowy Alfaparf Yellow Polska

"POL-COSM" sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Pol-Cosm Sp. z o.o. od 19 lat jest oficjalnym oraz jedynym przedstawicielem marek jednego ze światowych liderów w branży Beauty m.in. Alfaparf, Yellow, Olos, Solarium oraz Dibi Milano. W związku z ciągłym rozwojem i rozbudową swojej sieci dystrybucji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów do współpracy
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Mile widziana znajomość branży fryzjerskiej
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Zaangażowanie w realizację celów
  • Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Przeszkolenie przygotowujące

Ogłoszenie archiwalne